BIURO PRASOWE

Ghelamco, 20.08.2019

Kino letnie pod chmurką: „ Heavy Water”, „Drugi Hotel Marigold” i „ Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”


Do końca wakacji, a tym samym zakończenia tegorocznego sezonu kina letniego na placu Europejskim, zostały już tylko niespełna dwa tygodnie. Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia – firmami Samsung i Adidas – tym razem zaprasza na: „Heavy Water”, „Drugi Hotel Marigold”, a także „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”.


Propozycją środowego (21 sierpnia) dokumentu jest „Heavy Water” w reżyserii Michaela Oblovitza. Film to historia Nathana Fletchera – jednego z najwybitniejszych surferów, członka tak zwanej królewskiej rodziny surfingowej. Losy bohatera opowiedziane są przez jego dziadka, a także przyjaciół odnoszących sukcesy w tej samej dyscyplinie. Obraz prezentuje nie tylko postać Nathana, lecz także historię surfingu.

W najbliższy czwartek (22 sierpnia) na bywalców placu Europejskiego czeka „Drugi Hotel Marigold”, czyli hit kinowy w reżyserii Johna Maddena. Komediodramat to solidna dawka humoru, egzotycznych widoków i obyczajów oraz duże wyzwanie dla stereotypów na temat tak zwanej jesieni życia. W obsadzie zobaczymy między innymi Richarda Gere'a, Judi Dench i Maggie Smith.

Niedzielną (25 sierpnia) animacją dla całej rodziny jest „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, czyli kolejna odsłona historii dwóch sympatycznych Galów. Juliusz Cezar, który bezskutecznie próbuje podbić stawiającą opór galijską osadę, wpada na genialny pomysł. Zamiast walczyć z przeciwnikami, zamierza uwieść ich zdobyczami rzymskiej cywilizacji. Obok ich wioski postanawia zbudować luksusowe osiedle przeznaczone wyłącznie dla jego poddanych. Asteriks i Obeliks zrobią wszystko, by nie dopuścić do realizacji planu Cezara. Czy uda im się go powstrzymać?

Organizatorem kina letniego na placu Europejskim jest Ghelamco Poland wraz z partnerami, firmami Samsung oraz Adidas. Wydarzenie objęło patronatem medialnym Radio Kolor.

Wstęp na projekcje jest bezpłatny, a na widzów będzie czekać kilkaset wygodnych leżaków. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości jest ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej godziny 8 zł, każda kolejna 10 zł). W czasie seansów można zakupić smakowite przekąski w którymś ze znajdujących się na placu food trucków.

Kino letnie na placu Europejskim
Od 3 lipca do 1 września 2019
Środy i czwartki o godz. 20.00, niedziele o godz. 16.00
Wstęp wolny

Aktualne informacje i repertuar dla dorosłych:

https://www.facebook.com/events/2056599121115431/

Aktualne informacje i repertuar dla dzieci:

https://www.facebook.com/events/476851313073321/

REPERTUAR

Dokumenty – środy o godz. 20.00

21.08 Heavy Water
28.08 Life, Animated

Hity kinowe – czwartki o godz. 20.00


22.08 Drugi Hotel Marigold
29.08 Kształt wody

Filmy animowane – niedziele o godz. 16.00

25.08 Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
01.09 Jaskiniowiec

***

O GHELAMCO POLAND

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie innowacji, zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Przez 26 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma ugruntowała swoją wiodącą pozycję na polskim rynku dostarczając 1 100 000 m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld EUR. Flagową inwestycją firmy jest kompleks biurowy Warsaw Spire wraz z placem Europejskim, uznany za najlepszy budynek biurowy na świecie w prestiżowym konkursie MIPIM Awards 2017.

Jako wizjoner w branży Ghelamco od lat konsekwentnie wdraża pionierskie projekty innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków i wyznacza kierunki dla rozwoju rynku nieruchomości w Polsce. To właśnie belgijska firma odkryła potencjał Mokotowa, wprowadziła do Polski koncepcję parku biznesowego i jako pierwsza certyfikowała budynki biurowe w prestiżowym systemie BREEAM – firma posiada w swoim portfolio już 9 certyfikowanych projektów o łącznej powierzchni 320 000 m2. Ghelamco także jako pierwszy spośród deweloperów dostrzegł potencjał Woli – lokalizacji, w której powstaje aktualnie nowe biznesowe serce stolicy.

Ghelamco to także jedyny deweloper w Polsce, który postrzega zrównoważone budownictwo w szerszej perspektywie i aktywnie działa na rzecz kształtowania przestrzeni publicznej. Firma realizuje projekty na rzecz rewitalizacji całych dzielnic, kreując obszary wartościowe dla miasta, jak plac Europejski. By dodatkowo wesprzeć miastotwórcze inicjatywy, firma Ghelamco powołała do życia Fundację Sztuka w Mieście, której celem jest podnoszenie jakości miejskiej przestrzeni publicznej poprzez działania artystyczne czy ambientowe dla lokalnych społeczności. Dokonania Ghelamco zostały wyróżnione szeregiem nagród, m.in. siedemnastokrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce.

Informacje dla mediów:
Michał Nitychoruk, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: , tel. 22 858 74 58 w. 95, 600 210 304

Radosław Górecki, Communication Manager, Ghelamco Poland
email: tel. 795 104 982