BIURO PRASOWE

Ghelamco, 28.05.2019

Ghelamco zaprasza na Dzień Dziecka z Magdą Gessler na placu Europejskim


W tym roku święto najmłodszych będziemy obchodzić na placu Europejskim w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym towarzystwie. W niedzielę, 2 czerwca, pojawi się tam najbardziej uznana i rozpoznawalna polska restauratorka Magda Gessler, która będzie częstowała dzieci lodami własnego wyrobu. Nie zabraknie też innych atrakcji dla milusińskich, więc warto ten wyjątkowy dzień spędzić właśnie u stóp Warsaw Spire.


 

Niedziela 2 czerwca na placu Europejskim upłynie rodzinnie i słodko. Z okazji Dnia Dziecka Ghelamco Poland zaprasza małych i dużych warszawiaków oraz gości na wspólne świętowanie od godziny 10 rano. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z Magdą Gessler – znakomitą restauratorką prowadzącą popularny program telewizyjny „Kuchenne rewolucje”. Fani mogą liczyć na wspólne zdjęcia i autografy, a wszystkie dzieci – na darmowe przepyszne lody przygotowane według receptury pani Magdy. Ten zimny przysmak jest obecnie dopiero wprowadzany na rynek, co jest dodatkowym smaczkiem imprezy na placu Europejskim – dzieci, które przybędą tam 2 czerwca, jako pierwsze zasmakują nowego produktu.

Bardzo się cieszę, że ten szczególny dzień będę mogła spędzić właśnie w towarzystwie dzieci w tak pięknym miejscu jak plac Europejski. Serdecznie zapraszam całe rodziny do uczestnictwa we wspólnym świętowaniu, gwarantujemy naprawdę pyszną zabawę – mówi Magda Gessler.

Oprócz lodów w mistrzowskim wykonaniu słynnej restauratorki nie zabraknie również innych atrakcji, kulinarnych i nie tylko. Na dzieci czeka także wata cukrowa i popcorn, a w programie rozrywek przewidziano dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane i modelowanie balonów.

Dzień Dziecka na placu Europejskim

Niedziela (2 czerwca), godz. 10.00–14.00, wstęp wolny

Aktualne informacje na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/events/599787420508935/

***

O GHELAMCO POLAND

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie innowacji, zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Przez 26 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma ugruntowała swoją wiodącą pozycję na polskim rynku dostarczając 1 100 000 m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld EUR. Flagową inwestycją firmy jest kompleks biurowy Warsaw Spire wraz z placem Europejskim, uznany za najlepszy budynek biurowy na świecie w prestiżowym konkursie MIPIM Awards 2017.

Jako wizjoner w branży Ghelamco od lat konsekwentnie wdraża pionierskie projekty innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków i wyznacza kierunki dla rozwoju rynku nieruchomości w Polsce. To właśnie belgijska firma odkryła potencjał Mokotowa, wprowadziła do Polski koncepcję parku biznesowego i jako pierwsza certyfikowała budynki biurowe w prestiżowym systemie BREEAM – firma posiada w swoim portfolio już 9 certyfikowanych projektów o łącznej powierzchni 320 000 m2. Ghelamco także jako pierwszy spośród deweloperów dostrzegł potencjał Woli – lokalizacji, w której powstaje aktualnie nowe biznesowe serce stolicy.

Ghelamco to także jedyny deweloper w Polsce, który postrzega zrównoważone budownictwo w szerszej perspektywie i aktywnie działa na rzecz kształtowania przestrzeni publicznej. Firma realizuje projekty na rzecz rewitalizacji całych dzielnic, kreując obszary wartościowe dla miasta, jak plac Europejski. By dodatkowo wesprzeć miastotwórcze inicjatywy, firma Ghelamco powołała do życia Fundację Sztuka w Mieście, której celem jest podnoszenie jakości miejskiej przestrzeni publicznej poprzez działania artystyczne czy ambientowe dla lokalnych społeczności. Dokonania Ghelamco zostały wyróżnione szeregiem nagród, m.in. siedemnastokrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce.

Informacje dla mediów:
Michał Nitychoruk, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: , tel. 22 858 74 58 w. 95, 600 210 304

Radosław Górecki, Communication Manager, Ghelamco Poland
email: tel. 795 104 982