BIURO PRASOWE

Volkswagen, 21.02.2019

Aleksandra Podgórska zajęła 6 miejsce na Salamina Epic Races


Zawodniczka Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team wzięła udział w dwóch etapówkach w Grecji przejeżdżając 253 km w 8 dni. W Salamina Epic Races #2 zdobyła 6 miejsce w klasyfikacji generalnej.


Aleksandra Podgórska podczas zawodów zdobyła ważne punkty UCI. Podczas każdego etapu zajmowała dobre miejsca, co w rezultacie dało 6 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Komentarz zawodniczki:

Aleksandra Podgórska – 6. miejsce w Salamina Epic Races

 Mam za sobą dwie etapówki - Salamina Epic Race #1 i #2. 8 dni ścigania z jednym dniem przerwy to podsumowując aż 253 km wyścigu. Cieszę się, że ukończyłam obie etapówki na przyzwoitych miejscach, biorąc pod uwagę moją obecną dyspozycję. Zdobyłam cenne punkty UCI, a przede wszystkim dobrze potrenowałam. Salamina Epic Race #2 poszedł mi nieco lepiej. W skrócie:

  • XCT (czasówka) - 5 miejsce,
  • Maraton 66 km - 6 miejsce,
  • XCC - 9 miejsce,
  • Maraton 32 km - 6 miejsce.

***

O Volkswagen Samochody Użytkowe

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka dostarczająca na rynek lekkie samochody dostawcze. Niezmiennie od ponad 60 lat produkty z logo Volkswagen Samochody Użytkowe charakteryzują się niezawodnością, innowacyjnością i najwyższą jakością. W swoim portfolio marka posiada cztery modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter. Niezwykle wytrzymałe, praktyczne, oferujące wyjątkowo dużą liczbę wariantów specjalistycznych zabudów, sprawdzają się praktycznie w każdej branży.

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem reprezentantki Polski w windsurfingu, Zofii Klepackiej, a od roku 2014 r. wspiera drużynę kolarstwa górskiego Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, w której skład wchodzą m.in.: Bogdan Czarnota, Michalina Ziółkowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz i Michał Ficek.