BIURO PRASOWE

Movie Games, 31.01.2019

Drug Dealer Simulator – pierwsza zapowiedź od Movie Games w 2019 roku


Chociaż nie minął jeszcze pierwszy miesiąc 2019 roku Movie Games przedstawia jeden z nowych tytułów - Drug Dealer Simulator, symulator dilera narkotyków. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze w 2019 r. 


 

Zastanawiałeś się kiedyś jakie emocje towarzyszą budowaniu własnego kryminalnego imperium? Teraz, dzięki nowemu projektowi od Movie Games możesz tego doświadczyć, bez ryzyka zakończenia tej przygody wieloletnim pobytem w więzieniu. Swoją wirtualną przygodę rozpoczniesz od handlu narkotykami w najnowszej produkcji Drug Dealer Simulator. Czy zostaniesz mistrzem biznesu ulicznego, czy może bezwzględnym gangsterem - zależy tylko od Ciebie...

– Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak Breaking Bad, Narcos, El Chapo czy film stworzony przez 50 Centa, How to Make Money Selling Drugs. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje ‘czarny rynek’’, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka. Dodatkowo, w obliczu popularności symulatorów, zdecydowaliśmy, że połączenie tych dwóch tematów może być ciekawym wyborem – mówi Dominika Szot, Marketing Manager Movie Games.

Rok 2019 zapowiada się dla Spółki ciekawie i pracowicie. Z początkiem stycznia Movie Games ujawniło informacje dotyczące zainteresowania rynku bieżącymi produkcjami. Według danych uzyskiwanych z platformy Steam popularność produkowanych przez Movie Games tytułów potwierdzają informacje dotyczące znaczących zapisów na wishlistę gier, które dla trzech z dziesięciu tytułów, wspólnie sięgają 233 tysięcy osób. Dodatkowo Spółka potwierdziła również 10 premier na 2019 rok, a wśród nich pojawił się właśnie Drug Dealer Simulator.

 – Od początku istnienia Movie Games stawiamy na znaczną dywersyfikację portfolio. Różnorodność zapewniają nie tylko odmienne gatunki, ale także tematyka produkcji, która czasami może zaskakiwać, albo wydawać się kontrowersyjna. Jednak w tym samym czasie są one uniwersalne na skalę globalną. Kreatywność i odwaga to niezbędne cechy w tej branży, dlatego nie boimy się czasami sięgnąć po tematy pozornie nieprzystępne. – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games.

Link do gry na Steam:

https://store.steampowered.com/app/682990/Drug_Dealer_Simulator/

***

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od ćwierćwiecza związanego z gamingiem i mediami, oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego rynku gier komputerowych, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia ponad sto osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Biuro Prasowe Movie Games:
Dominika Szot
tel. (+48) 534 206 319
e-mail: