BIURO PRASOWE

Movie Games, 14.12.2018

Debiut Movie Games na NewConnect i sukces Treasure Hunter Simulatora


Poznaliśmy dokładną datę debiutu Spółki Movie Games na NewConnect. Informacje na temat nowego rozdziału w historii firmy idą w parze ze świetnymi wynikami sprzedaży najnowszej produkcji Movie Games i DRAGO Entertainment – gry Treasure Hunter Simulator.


Ostatnie tygodnie są dla Movie Games bardzo udane. Kontynuacją dobrej passy jest zapowiedziany na przyszły tydzień debiut na NewConnect, który odbędzie się 18 grudnia o godzinie 12:30 na Giełdzie Papierów Wartościowych.

– Jest do duży krok dla naszej spółki, do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Debiut jest dla nas podsumowaniem lat starań zarówno w zakresie rozwoju Spółki, realizacji strategii i planu wydawniczego – mówi Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Sukces Treasure Hunter Simulator – niesłabnące zainteresowanie

Dokładnie w Mikołajki premierę miała najnowsza gra Movie Games – Treasure Hunter Simulator. Już po jednej dobie zyski z jej sprzedaży całkowicie pokryły koszty produkcji, aktualnie sprzedaż utrzymuje się na stałym poziomie, co dowodzi niesłabnącego zainteresowania społeczności, a także sugerować może długi cykl życia produktu. Treasure Hunter Simulator to gra, w której gracz wciela się w poszukiwacza skarbów uzbrojonego w wykrywacz metali, aby przemierzając historyczne lokacje, odnajdywać bezcenne skarby. Gromadząc przedmioty, gracz wzbogaca swoją kolekcję lub sprzedaje je, aby zdobyć fundusze na dalsze podróże i bardziej zaawansowane wykrywacze. Wraz z rozwojem sytuacji gracz zwiększa swój prestiż w środowisku poszukiwaczy skarbów, aby uzyskać dostęp do misji specjalnych oraz kolejnych historycznych lokacji na całym świecie.

– Jesteśmy dumni widząc niemalejące zainteresowanie grą Treasure Hunter Simulator. To świetny wynik, szczególnie istotny w obliczu zbliżającego się debiutu, ponieważ potwierdza on dobry kierunek strategicznych działań firmy – informuje Maciej Miąsik, Wiceprezes Movie Games.

***

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od ćwierćwiecza związanego z gamingiem i mediami, oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego rynku gier komputerowych, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia ponad sto osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Biuro Prasowe Movie Games:
Dominika Szot
tel. (+48) 534 206 319
e-mail: