BIURO PRASOWE

Oshee, 07.06.2017

OSHEE wspiera rozwój najmłodszych piłkarzy 10 czerwca uroczysty trening Legia Soccer Schools z OSHEE!


W drugą sobotę miesiąca na płycie głównej stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Dla wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na Ł3, aby kibicować najmłodszym piłkarzom, przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Zapraszamy!


Już 10 czerwca najmłodsi legioniści i legionistki opanują stadion przy Łazienkowskiej. W pokazowych treningach udział weźmie prawie 4000 dzieci w wieku od 3 do 14 lat ze szkółek Legia Soccer Schools z całej Polski. To jednak nie wszystko! Po zakończonych zajęciach sportowych na wszystkich odwiedzających tego dnia stadion, czeka mnóstwo atrakcji, m.in. poczęstunek, animacje oraz konkursy, przygotowane przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

Niedawno rozpoczęta współpraca OSHEE z Legią Warszawa jest bardzo wyjątkowa – jeszcze żadna firma w Polsce na tak dużą skalę nie wsparła rozwoju najmłodszych piłkarzy. OSHEE jest pierwszym sponsorem, który świadomie zdecydował się na poważne wejście w młodzieżową piłkę Legii Warszawa – wspiera nie tylko Legia Soccer Schools, ale także Akademię Legii. Działalność OSHEE na rzecz najmłodszych piłkarzy przyczynia się do propagowania wśród nich zdrowego stylu życia. Dzięki zajęciom sportowym dzieci od najmłodszych lat uczą się, że aktywność fizyczna przyczynia się do lepszego samopoczucia i przynosi wiele korzyści.

W lutym 2017 roku firma OSHEE, producent produktów funkcjonalnych, została Oficjalnym Dostawcą Produktów Funkcjonalnych Legii Warszawa, piłkarskiej Akademii Legii oraz Legia Soccer Schools. Produktów marki używać będzie pierwsza drużyna Legii, dodatkowo logo OSHEE pojawi się na koszulkach wszystkich roczników młodzieżowych Klubu. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska


Tel. kom: +48 570 878 838

O OSHEE:
OSHEE jest liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego oraz fitness klubach.