BIURO PRASOWE

Oshee, 07.06.2017

OSHEE wspiera rozwój najmłodszych piłkarzy 10 czerwca uroczysty trening Legia Soccer Schools z OSHEE!


W drugą sobotę miesiąca na płycie głównej stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Dla wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na Ł3, aby kibicować najmłodszym piłkarzom, przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Zapraszamy!


Już 10 czerwca najmłodsi legioniści i legionistki opanują stadion przy Łazienkowskiej. W pokazowych treningach udział weźmie prawie 4000 dzieci w wieku od 3 do 14 lat ze szkółek Legia Soccer Schools z całej Polski. To jednak nie wszystko! Po zakończonych zajęciach sportowych na wszystkich odwiedzających tego dnia stadion, czeka mnóstwo atrakcji, m.in. poczęstunek, animacje oraz konkursy, przygotowane przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

Niedawno rozpoczęta współpraca OSHEE z Legią Warszawa jest bardzo wyjątkowa – jeszcze żadna firma w Polsce na tak dużą skalę nie wsparła rozwoju najmłodszych piłkarzy. OSHEE jest pierwszym sponsorem, który świadomie zdecydował się na poważne wejście w młodzieżową piłkę Legii Warszawa – wspiera nie tylko Legia Soccer Schools, ale także Akademię Legii. Działalność OSHEE na rzecz najmłodszych piłkarzy przyczynia się do propagowania wśród nich zdrowego stylu życia. Dzięki zajęciom sportowym dzieci od najmłodszych lat uczą się, że aktywność fizyczna przyczynia się do lepszego samopoczucia i przynosi wiele korzyści.

W lutym 2017 roku firma OSHEE, producent produktów funkcjonalnych, została Oficjalnym Dostawcą Produktów Funkcjonalnych Legii Warszawa, piłkarskiej Akademii Legii oraz Legia Soccer Schools. Produktów marki używać będzie pierwsza drużyna Legii, dodatkowo logo OSHEE pojawi się na koszulkach wszystkich roczników młodzieżowych Klubu. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska

Tel: 22 858 74 58

O OSHEE:
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie. OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie! OSHEE to radość po ciężkiej walce. LIVE, FIGHT, WIN!