BIURO PRASOWE

Fundacja Mam Marzenie, 21.06.2017

Gdańsk: Fundacja Mam Marzenie zaprasza na wieczór autorski Natalii Murawskiej. Debiut literacki podopiecznej Fundacji Mam Marzenie


Dla wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki ich zaangażowaniu już 30 czerwca br. o godzinie 18.00 w Bibliotece Manhattan w Gdańsku odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie Natalii Murawskiej, podopiecznej fundacji, której największym pragnieniem było wydanie własnej książki. Jej życzenie udało się spełnić i napisana przez nią powieść pt. „Życie jest piękne” dostępna jest już w sprzedaży!


Natalia, podopieczna trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, to niesamowita nastolatka, która każdego dnia walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczyna marzyła o tym, by na półce w księgarni zobaczyć napisaną przez siebie książkę. Przy współpracy z wydawnictwem Novae Res i Fundacją Mam Marzenie udało się spełnić to marzenie!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie autorskie wokół książki "Życie jest piękne" Natalii Murawskiej w ostatni piątek miesiąca, 30 czerwca o godzinie 18.00 w Bibliotece Manhattan w Gdańsku.

Marzycielka swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła od opublikowania pierwszego rozdziału na pewnym portalu. Tekst spodobał się czytelnikom, co zmotywowało Natalię by pisać dalej. W ten sposób powstała książka o tym, że życie jest piękne – mówi Joanna Wiśniewska, koordynatorka trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Więcej szczegółów na temat książki: https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=zycie_jest_piekne,druk

***

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 7 000 marzeń chorych dzieci.

Kontakt dla mediów:

Daria Grzesiek
Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30
fax: 22 858 74 58 wew. 35
e-mail: