BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 09.03.2016

Partner of Promotion poprowadzi biuro prasowe dla działań sportowych Volkswagen Samochody Użytkowe


Partner of Promotion po raz drugi wygrała przetarg na obsługę pr-ową marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Agencja będzie realizować działania promocyjne marki w obszarze sportu oraz prowadzić biuro prasowe dla ambasadorów: Zofii Noceti-Klepackiej, brązowej medalistki w windsurfingu z Igrzysk Olimpijskich w Londynie i drużyny kolarskiej Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.


W ramach współpracy Partner of Promotion zajmie się pełną obsługą public relations, doradztwem komunikacyjnym i strategicznym oraz prowadzeniem biura prasowego dla wszystkich obszarów sponsoringu sportowego marki.

Oferta Partner of Promotion została wybrana w przetargu. Ze strony agencji projekt realizować będzie zespół pod kierownictwem Pawła Czermaka, Account Directora.

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka premium w segmencie lekkich samochodów dostawczych, należąca do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. W swoim portfolio marka posiada cztery główne modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter. Firma od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem Zofii Noceti-Klepackiej, brązowej medalistki w windsurfingu z Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a od roku 2014 r. wspiera drużynę Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.