BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 21.01.2016

Przywitaj wiosnę z PolskiBus.com! Uruchamiamy nowy kalendarz połączeń


Na zewnątrz wciąż śnieg i mróz ale pasażerowie PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com niecierpliwie wyczekują już wiosny! Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, 21 stycznia zostaje uruchomiony wiosenny kalendarz połączeń. Obejmuje on podróże realizowane w okresie od 18 marca do 12 kwietnia 2016 roku, a więc nie tylko upragniony początek wiosny, ale także Święta Wielkanocne. Pierwsze wiosenne dni to czas wzmożonych podróży i rodzinnych spotkań – nadszedł idealny moment by zaplanować wyjazdy i zdobyć bilety w najniższych cenach już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Szczególnie, że w ramach PolskiBusGold.com będzie dostępna nowa linia G14 Wrocław – Kraków!

Nowy kalendarz połączeń umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Otwarcie kalendarza to fantastyczna okazja, aby zaplanować wielkanocny wyjazd, odwiedzić rodzinę lub przywitać wiosnę w jednym z wielu pięknych, polskich i zagranicznych miast dostępnych w ofercie przewoźnika!

Wraz z otwarciem nowego kalendarza zostanie również rozszerzona siatka połączeń realizowanych przez PolskiBusGold.com. Od 18 marca na trasie Wrocław – Kraków będzie kursowała linia G14. W ramach nowej linii będą realizowane dwa kursy dziennie w obie strony. Wyjazdy z Wrocławia będą miały miejsce o 10:00 oraz o 13:10, zaś z Krakowa w kierunku Wrocławia o 6:20 oraz o 17:35. Pasażerowie podróżujący autokarami PolskiBusGold.com mają dodatkowo możliwość rezerwacji wybranego miejsca w autokarze, a w podróży otrzymają bezpłatny poczęstunek.

„Dla wszystkich tych, którzy niecierpliwie czekają na przyjście wiosny i dla tych, którzy pragną w Święta odwiedzić rodzinę czy spędzić Wielkanoc poza domem, właśnie uruchomiliśmy nowy kalendarz połączeń! Już teraz nasi Klienci mogą kupować bilety na upragnione wiosenne podróże. Pierwszy dzień wiosny nad morzem, a może Święta Wielkanocne w Budapeszcie? Z nami to możliwe, w dodatku już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!" – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com. „Ponadto otwieramy na wiosnę nową linię w ramach PolskiBusGold.com, a mianowicie G14, w ramach której autokary będą kursowały na trasie Wrocław – Kraków dwa razy dziennie! Wobec czego zapraszamy do planowania podróży i rezerwowania biletów na naszych stronach internetowych." – dodaje Pogonowski.

Pasażerowie PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com mają do dyspozycji najwyższej klasy komfortowe autokary, wyposażone w odchylane skórzane siedzenia, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toaletę, a także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Bilety na wszystkie połączenia już teraz można rezerwować na stronach www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101