BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Always, 24.06.2014

Nowe podpaski Always Ultra z delikatną powłoczką – uczucie komfortu i do 100% ochrony, nawet do góry nogami!


Współczesne kobiety, prowadząc aktywny tryb życia, codziennie napotykają wiele wyzwań. Czasem muszą nieomal stawać na głowie, aby im sprostać. Potrzebują więc doskonałej ochrony, która dostosuje się do ich stylu życia, a jednocześnie zapewni im uczucie świeżości i komfortu. Nowa linia Always Ultra to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet. Ulepszone produkty mają teraz delikatną i zaawansowaną technologicznie powłoczkę nowej generacji. Always Ultra oferują do 100% ochrony przed przeciekaniem, nawet do góry nogami – dając uczucie świeżości oraz czystości, które trwa.


Ciepłe, letnie dni zachęcają do tego, aby pozwolić sobie na całkowite szaleństwo. To idealny czas, by zrobić coś zwariowanego i wypróbować nowe formy aktywności, na które do tej pory nie miałyśmy odwagi się zdecydować. Taniec, rolki, a może zajęcia „jogi w powietrzu", nowej odsłony dobrze znanych ćwiczeń?
Niezależnie od tego, na jaką formę aktywności fizycznej się zdecydujemy, musimy mieć pewność, że nic nie zaskoczy nas podczas "tych dni". W tym czasie każda z nas potrzebuje nie tylko doskonałej ochrony, ale również delikatności, która sprawi, że poczujemy się komfortowo. Taką ochronę zapewniają nowe Always Ultra, dając jednocześnie niezwykłe uczucie komfortu, z którego współczesne kobiety nie chcą rezygnować. Nowe Always Ultra zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kobietom do 100% ochrony przed przeciekaniem podczas miesiączki, niezależnie od tego co robią... nawet jeśli oglądają świat do góry nogami!

Nowe Always Ultra
Na czym polega sekret nowych Always Ultra? Ich nowa, delikatna powłoczka z otworami w kształcie litery V, pozostaje sucha i odprowadza wilgoć z dala od ciała, w głąb warstwy chłonnej. Środkowa warstwa wchłania wilgoć w kilka sekund i rozprowadza płyn równomiernie wzdłuż podpaski. Kolejna warstwa zawiera super absorbent, który wiąże płyn w żel, zapobiegając jego wyciekaniu. Super absorbent może wchłonąć nawet 10 razy więcej płynu niż sam waży. Rezultat? Do 100% ochrony przed przeciekaniem. Na takiej ochronie kobiety mogą polegać w każdej sytuacji, nawet do góry nogami! Always Ultra zostały stworzone, aby nadążyć za aktywnym stylem życia. Dzięki nowej, delikatnej powłoczce i ochronie przed przeciekaniem, kobiety mogą czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Rekomendowana cena detaliczna:
Always Ultra Normal Plus (10 szt.) 4,71 zł
Always Ultra Normal Plus (20 szt.) 9,42 zł
Always Ultra Normal Plus (40 szt.) 18,34 zł
Always Ultra Super Plus (8 szt.) 4,71 zł
Always Ultra Super Plus (16 szt.) 9,42 zł
Always Ultra Super Plus (32 szt.) 18,34 zł
Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 zł
Always Ultra Night (14 szt.) 9,42 zł
Always Ultra Night (28 szt.) 18,34 zł

***

Marka Always
Always jest światowym liderem kategorii produktów ochrony kobiecej. Oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet, dostosowaną do indywidualnych preferencji, różnych typów budowy ciała, zróżnicowanego miesiączkowania. Portfolio Always zawiera następujące linie produktów: podpaski Always Ultra, Always Sensitive, Always Platinium, wkładki Always. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.everydayme.pl/, https://www.facebook.com/mydziewczyny.

O Procter & Gamble
Po produkty marek P&G co roku sięga prawie 5 miliardów ludzi. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli godnych zaufania, wiodących marek wysokiej jakości, do których należą: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella®, and Whisper®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach na całym świecie.
Na stronie http://www.pg.com można znaleźć najnowsze wiadomości oraz pogłębione informacje na temat firmy Procter & Gamble oraz jej marek.

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jędrzejczyk – Wojciechowska
tel: 22 858 74 58 wew. 56

Procter & Gamble
Mariola Mirek
Menadżer ds. komunikacji marki Always
tel: 668 458 401