BIURO PRASOWE

Segro, 23.07.2014

Belbazaar w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów


Firma Belbazaar, oferująca szeroki asortyment mebli, przenosi swoją siedzibę do SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, gdzie zajmie prawie 700 m2 powierzchni magazynowej. Nowy klient wprowadzi się do parku w grudniu 2014.Belbazaar jest firmą duńską, od lat obecną na polskim rynku. W ofercie posiada szeroki wybór mebli wytwarzanych w Indiach tradycyjnymi metodami – ręcznie i przy użyciu pełnego drewna pozyskiwanego z ekologicznych plantacji – oraz asortymentu dekoracyjnego. Nowa lokalizacja będzie kluczowym magazynem firmy w regionie. Przy przeprowadzaniu transakcji pośredniczyła agencja Sharman Church.

Na zmianę dotychczasowej lokalizacji na SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów klient zdecydował się ze względu na wysoki standard oraz elastyczność oferowanej przez SEGRO powierzchni, a także jej położenie w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz autostrady A2, umożliwiającej szybką i dogodną dystrybucję asortymentu firmy do centrów handlowych oraz na terenie całej Polski.

„SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest jedną z 3 korzystnie zlokalizowanych i z sukcesem rozwijanych inwestycji SEGRO w rejonie. Aglomeracja warszawska należy do kluczowych dla nas rynków. Zaletą rejonu, poza położeniem geograficznym, jest rozwinięta infrastruktura drogowa, która umożliwia naszym klientom szybki i dogodny transport towarów. Cieszy nas, że Belbazaar jest kolejnym klientem, który decyduje się na oferowane przez nas powierzchnie w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów." –mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zlokalizowany jest w dogodnym położeniu. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od samego centrum Warszawy. Nowoczesny park logistyczno-biznesowy oferuje łącznie 36 600 m².

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl