BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 14.07.2014

7.500.000 zadowolonych pasażerów PolskiBus.com


PolskiBus.com z dumą informuje o przewiezieniu 7.500.000 pasażerów. Aby mieć pewność, że jakość usług zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów przeprowadziliśmy badanie, mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z działalności PolskiBus.com. Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 98,6% jest zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnika, który stale i systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń oraz zwiększa ilość kursów na już dostępnych liniach.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak duża liczba ankietowanych klientów jest zadowolona z usług PolskiBus.com. Tak wysokie wyniki umacniają nas w przekonaniu, że nasz wspólny wysiłek mający na celu stałe podwyższanie poziomu usług oraz dostosowywania siatki połączeń do oczekiwań naszych klientów przynosi pożądane efekty. Jak zaobserwowaliśmy pasażerowie wybierający się w podróż z PolskiBus.com doceniają przede wszystkim komfort podróżowania oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja i bezpłatny dostęp do Wi-Fi" – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że dzięki obecności PolskiBus.com na krajowym rynku prawie co szósta osoba, która wcześniej nie była zdecydowana na wyjazd wybrała się z nami w podróż. Natomiast prawie co czwarty pasażer zdecydował się na pozostawienie samochodu i skorzystanie z naszych usług. Siatka komfortowych połączeń autokarowych w przystępnej cenie pomiędzy atrakcyjnymi lokalizacjami może znacząco przyczynić się do rozwoju polskiej turystyki i działalności gospodarczej, na czym z pewnością skorzystają lokalni przedsiębiorcy na terenie całej Polski" – dodaje Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Do tej pory PolskiBus.com przewiózł już ponad 7.500.000 pasażerów, co oznacza, że statystycznie już co 5 Polak skorzystał z naszych usług. Wraz ze wzrostem liczby klientów oraz obsługiwanych tras zaobserwowaliśmy, że poziom zadowolenia naszych klientów pozostał na bardzo wysokim poziomie, co jest dla nas bardzo istotne. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy flota PolskiBus.com powiększyła się do 113 nowoczesnych pojazdów. Z kolei liczba tras uległa zwiększeniu do 16, a wprowadzenie kolejnych jest planowane jeszcze w tym roku.

Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez PolskiBus.com w dniach 16.05 – 05.06.2014 r. W badaniu wzięło udział 9 535 respondentów, podróżujących na wszystkich trasach PolskiBus.com.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101