BIURO PRASOWE

Segro, 09.07.2014

Więcej książek w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów


Nowa Era – największe wydawnictwo edukacyjne w Polsce rozszerza współpracę z SEGRO na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Ekspansja w ramach lokalizacji pozwoli na konsolidację operacji logistycznych wydawnictwa. Na mocy umowy firma zajmuje ok. 7 000 m² powierzchni w budynku A.


Nowa Era wybrała SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jako główne centrum dystrybucji i magazynowania ze względu na doskonałe położenie oraz dużą elastyczność co do możliwości wykorzystania powierzchni. „W obsłudze logistycznej coraz większe znaczenie zyskuje systemowe i techniczne zaplecze technologiczne, dlatego w ostatnim roku zainwestowaliśmy w nowoczesne systemy zarządzania magazynem oraz zreorganizowaliśmy strefę e-commerce. Dzięki temu jesteśmy obecnie w stanie realizować dostawy towarów w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Pracę usprawnia specjalny moduł linii do półautomatycznego konfekcjonowania i pakowania przesyłek oraz specjalistyczna maszyna do nadawania przesyłek seryjnych." – wymienia Włodzimierz Bański, Dyrektor Sprzedaży wydawnictwa Nowa Era.

„Cieszy nas możliwość dalszej współpracy z Nową Erą w odpowiedzi na potrzebny wynikające z rozwoju firmy. Nasz park składa się z czterech budynków oferujących łącznie 36 600 m² powierzchni. W ciągu niespełna dwóch lat przeprowadziliśmy wiele udanych transakcji, co jest bardzo dużym sukcesem naszego zespołu leasingowego oraz potwierdzeniem atrakcyjności SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów." – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Jedną z największych zalet SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest dogodne położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od samego centrum Warszawy. Kompleks oferuje łącznie 36 600 m² powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl