BIURO PRASOWE

Segro, 27.06.2014

SEGRO na szczycie rankingu Book of Lists 2014


W tegorocznym roczniku Book of Lists SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej w Europie, zajmuje 1. miejsce w rankingu „Deweloperzy powierzchni magazynowych" oraz 3. miejsce w rankingu „Operatorzy powierzchni magazynowych". Book of Lists jest jedną z najbardziej docenianych publikacji biznesowych w Polsce.


O wyróżnienia Book of Lists, uznawanego za najobszerniejszą bazę firm działających w Polsce, ubiegają się firmy z różnych sektorów. Uroczystość ogłoszenia wyników tegorocznej edycji rankingu odbyła się 26 czerwca. SEGRO zostało wyróżnione jako aktywny deweloper i zarządca powierzchni magazynowej na Polskim rynku w roku 2013.

"Przyznane nagrody dowodzą naszych sukcesów z zakresu dewelopmentu oraz zarządzania powierzchnią. W ubiegłym roku oddaliśmy do użytku ponad 90 000 m2 powierzchni, a obecnie nasze portfolio w regionie obejmuje ponad 800 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej, którą efektywnie zarządzamy, zgodnie z przyjętą strategią zakładającą zapewnianie wysokiej jakości obsługi." – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Publikacja „Book of Lists" należy do portfolio Warsaw Business Journal Group. Założeniem twórców jest stworzenie pełnego zestawienia, prezentującego kluczowe sektory polskiej gospodarki. Podstawowym kryterium, decydującym o zajmowanym miejscu, są wyniki firmy w danym okresie. „Book of Lists" jest publikowane w wersji dwujęzycznej – polsko-angielskiej.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl