BIURO PRASOWE

Segro, 24.06.2014

SEGRO z nowym Leasing Managerem w rejonie Warszawy i Gdańska


SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej w Europie, powiększa swój zespół o nową osobę. Z początkiem czerwca Karolina Bartuś objęła stanowisko Leasing Managera w rejonie Warszawy i Gdańska.


Karolina Bartuś jest absolwentką Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na wydziale Architektury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami także na Politechnice Warszawskiej. W 2008 roku uzyskała Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, a w 2013 roku Licencję Zarządcy Nieruchomości. Posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe na rynku magazynowym, które zdobywała m.in. w firmie Jartom. Karolina Bartuś pracowała również w DTZ, w dziale Property Management, odpowiadającym za realizację strategii leasingowej oraz marketingowej na rzecz polskiego portfolio funduszu zarządzanego przez Valad Poland. Od czerwca br. Karolina wspiera zespół SEGRO odpowiedzialny za komercjalizację parków magazynowych w Warszawie i jej okolicach oraz w Gdańsku.

„Ze względu na dynamiczny rozwój portfolio SEGRO w Warszawie i pozostałych lokalizacjach, powiększamy nasz zespół leasingowy. Od kilku lat realizujemy naszą strategię, która sukcesywnie wzmacnia naszą obecność na wiodących rynkach. Karolina Bartuś jako Leasing Manager wesprze działania zespołu nad rozwojem portfela firmy w rejonie Warszawy oraz Gdańska." – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

Prywatnie Karolina Bartuś interesuje się literaturą psychologiczną oraz uprawia rekreacyjne sporty outdoorowe.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl