BIURO PRASOWE

AMD, 19.02.2014

AMD docenia wiernych graczy w programie AMD Rewards


Napędzany przez technologie Raptr, kompleksowy program lojalnościowy daje graczom szansę na zdobycie punktów i wybór nagród w społeczności AMD Gaming Evolved


 Firma AMD (NYSE: AMD) poinformowała dzisiaj o starcie programu AMD Rewards, napędzanego przez technologie Raptr, w którym użytkownicy kart graficznych AMD Radeon™ oraz komputerów z procesorami AMD APU otrzymują szansę wymienienia punktów zdobytych w aplikacji AMD Gaming Evolved na rozmaite nagrody.

"Jesteśmy wdzięczni milionom graczy, który wspierają markę AMD Radeon™ poprzez korzystanie z aplikacji AMD Gaming Evolved napędzanej przez technologie Raptr" - powiedział Darren McPhee, director w dziale Graphics Marketing firmy AMD. - "Program AMD Rewards to nasz sposób na podziękowanie lojalnym klientom i zaoferowanie społeczności czegoś w zamian za to, co od niej otrzymaliśmy".

Aplikacja AMD Gaming Evolved pomaga graczom uzyskać najlepsze doznania z grania poprzez sugerowanie optymalnych ustawień dopasowanych do ich sprzętu, weryfikowanie aktualności sterowników, jak również oferowanie różnorodnego zestawu narzędzi dostępnych z poziomu samej gry, w tym czatów, przeglądarki internetowej, transmisji wideo na żywo (live-streaming) oraz nowego programu AMD Rewards. Gracze mogą zdobywać punkty poprzez wykorzystywanie aplikacji do grania w ulubione produkcje, optymalizowanie ich ustawień lub interakcję ze społecznością. Punkty mogą zostać wymienione na nagrody AMD w sklepie Raptr.

Na starcie gracze będą mogli wymienić punkty na nagrody, takie jak karty graficzne Radeon Serii R9 firmy Sapphire oraz tony gier, zestawy słuchawkowe ASTRO, subskrypcje GameFly, okulary gamingowe GUNNAR, zniżki i inne. Program AMD Rewards to rozszerzenie programu Raptr Rewards, w ramach którego rozdysponowano już nagrody warte miliony dolarów.

"Widzimy AMD Rewards jako naturalne rozszerzenie tego, co Raptr Rewards robi dla graczy" - wyjaśnił Dennis Fong, CEO platformy Raptr. - "To wspaniałe móc nagradzać użytkowników za cały czas i wysiłek, jaki wkładają w granie".

Zainteresowani pełną listą nagród oraz chcący dowiedzieć się więcej nt. uczestniczenia w programie Raptr AMD Rewards powinni udać się na stronę http://www.raptr.com/amd.

Materiały uzupełniające

  • Pobierz aplikację AMD Gaming Evolved napędzaną technologią Raptr
  • Obejrzyj nasz przewodnik po AMD Rewards w serwisie YouTube
  • Zajrzyj na Blog, gdzie opisany został program AMD Rewards
  • Zostań fanem profilu AMD Gaming na Facebooku
  • Dołącz do dyskusji na Twiterze @AMDRadeon
  • Dołącz do dyskusji na Twiterze @AMDAPU
  • Zostań fanem AMD na Facebooku.

***

O AMD
Firma AMD (NYSE: AMD) jest pionierem technologii półprzewodnikowych takich jak działające w wielu komputerach, przełomowe układy przyspieszonego przetwarzania (APU), które rozpoczęły nową erę cyfrowej rozrywki. Rozwiązania serwerowe firmy AMD są przeznaczone dla najlepszych w branży środowisk chmur obliczeniowych i wirtualizacji. Karty graficzne AMD są wykorzystywane w wielu rodzajach nowoczesnych urządzeń elektronicznych, m.in.: komputerach osobistych, konsolach do gier czy superkomputerach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.amd.com.

Nazwa AMD, logo AMD Arrow, nazwy AMD Opteron, FirePro, a także ich kombinacje są znakami handlowymi należącymi do firmy Advanced Micro Devices. Nazwa
PCI Express jest znakiem handlowym należącym do PCI-SIG. OpenCL jest znakiem handlowym firmy Apple i jest używane zgodnie z pozwoleniem organizacji Khronos Group Pozostałe nazwy zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i mogą być znakami handlowymi ich prawnych właścicieli.

Kontakt dla mediów:
Bruno Murzyn, AMD CEE: +48 22 698 72 61 ()
Filip Straburzyński, Partner of Promotion: + 48 22 858 74 58 wew. 44 ()