BIURO PRASOWE

e-podroznik.pl, 16.03.2014

e-podróżnik.pl rozpoczął sprzedaż biletów ogólnopolskiego przewoźnika PKS ”Polonus”


Dziś e-podróżnik.pl uruchamia internetową sprzedaż biletów jednego z największych, ogólnopolskich przewoźników PKS "Polonus" w Warszawie S.A. Użytkownicy wyszukiwarki mogą od teraz zaplanować podróż i zakupić bilety na połączenia z Warszawy do 22 miast z całej Polski. Wyszukiwarka e-podróżnik.pl będzie prowadziła również sprzedaż biletów na kursy sezonowe przewoźnika z Warszawy do popularnych miejscowości wakacyjnych.PKS "Polonus" w Warszawie S.A. to kolejny ogólnopolski przewoźnik, który postanowił rozpocząć sprzedaż biletów w ramach największej polskiej wyszukiwarki połączeń e-podróżnik.pl. Możliwość zakupu biletów online przewoźnika za pośrednictwem serwisu dotyczy 29 połączeń z Warszawy do 22 polskich miast: Gołdapi, Grudziądza, Inowrocławia, Kętrzyna, Koszalina, Krynicy Zdroju, Kudowy Zdroju, Lądka Zdroju, Mielca, Mrągowa, Olsztyna, Ostrołęki, Ostródy, Rucianego Nidy, Stalowej Woli, Suwałk, Szczytna, Szklarskiej Poręby, Tarnobrzegu, Ustrzyk Dolnych, Wisły i Zakopanego. Bilety od dziś dostępne są na www.e-podróżnik.pl.

W ramach wyszukiwarki e-podróżnik.pl, PKS "Polonus" w Warszawie S.A. udostępni pasażerom także bilety na 16 kursów sezonowych, docierających do najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Polsce. Podróżujący będą mogli zakupić bilety z Warszawy do: Darłówka Zachodniego, Dębek, Elbląga, Gdańska, Giżycka, Karwi, Krynicy Morskiej, Łeby, Mielna, Mławy, Mikołajek, Nidzicy, Władysława oraz Rynu.

Uruchamiana sprzedaż biletów PKS "Polonus" w Warszawie S.A. dotyczyć będzie zarówno biletów w relacjach docelowych na całą trasę, jak i biletów na wybraną jej część. Pasażerowie więc będą mogli zakupić bilet na wybrane odcinki tras, realizowanych przez PKS "Polonus".

Innowacyjna wyszukiwarka e-podróżnik.pl to najlepsze narzędzie do szybkiego, łatwego i kompleksowego planowania podróży po Polsce. Wyszukiwarka umożliwia zarówno sprawdzenie rozkładów jazdy jak i zakup biletów na wybrane połączenia z oferty ponad 80 polskich przewoźników. Pasażerowie mogą skorzystać z intuicyjnej strony www lub z aplikacji mobilnej e-podróżnik.pl dostępnej na wszystkie urządzenia mobilne wykorzystujące system Android.

***

e-podróżnik.pl to pierwsza w Polsce, kompleksowa wyszukiwarka połączeń kolejowych i autobusowych, a także połączeń komunikacji miejskiej. Właścicielem marki e-podróżnik.pl jest spółka akcyjna Teroplan S.A. (dawniej INVENTORS.PL A. Soroczyński, J. Stuglik, T. Hajnos Spółka Cywilna). Obecnie e-podróżnik.pl udostępnia rozkłady jazdy blisko 600 przewoźników kolejowych i autobusowych, a także rozkłady jazdy komunikacji miejskiej wybranych miast w Polsce: Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Szczecina, Białegostoku, a także wszystkich miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Wkrótce w wyszukiwarce pojawią się rozkłady kolejnych przedsiębiorstw komunikacyjnych. e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka połączeń oferuje innowacyjny sposób wyszukiwania „od adresu do adresu", poprzez zaznaczenie interesujących lokalizacji w obszarze mapy. Wyszukiwarka dostępna jest także w formie aplikacji na wszystkie urządzenia mobilne wykorzystujące system Android. e-podróżnik.pl oferuje także stacjonarną sprzedaż biletów w ponad 100 punktach na terenie całego kraju. Misją wyszukiwarki jest ułatwianie wszystkim pasażerom planowania podróży różnymi środkami transportu zbiorowego.

Kontakt z mediami:
Paulina Lubońska
Partner of Promotion, Agencja PR

+48 22 858 74 58 wew. 106

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR

+48 22 858 74 58 wew. 101