BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 24.03.2014

7 nowych bezpośrednich połączeń z Warszawy do Wrocławia oraz krótszy czas przejazdu


PolskiBus.com z przyjemnością ogłasza uruchomienie 7 bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą i Wrocławiem. Od 3 kwietnia w ramach linii P4 pasażerowie będą mogli wybierać spośród aż 22 połączeń, w tym 7 bezpośrednio łączących Warszawę ze stolicą Dolnego Śląska. Oferowane przez PolskiBus.com kursy non stop bardzo ułatwią pasażerom wygodne przemieszczanie się pomiędzy tymi dwoma miastami. Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy Warszawą a Wrocławiem będzie wynosił jedynie 5 godzin.Od 3 kwietnia łączna liczba kursów realizowanych w ramach linii P4 wzrośnie z 15 do 22 połączeń dziennie, co z pewnością pozwoli pasażerom na elastyczne planowanie podróży. 7 nowych, dodatkowych kursów non stop, które poszerzą dotychczasowy rozkład jazdy będą realizowane pomiędzy stolicą a stolicą Dolnego Śląska, bez przystanku w Łodzi.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: Linia P4 między Warszawą a Wrocławiem należy do jednych z najpopularniejszych tras w siatce połączeń PolskiBus.com. Zauważając ogromne zainteresowanie pasażerów tym kierunkiem, wprowadziliśmy na tej trasie bezpośrednie połączenia. Dzięki nowym rozwiązaniom nasi pasażerowie otrzymują możliwość elastycznego planowania swoich podróży. Wierzymy, że dodatkowe połączenia ułatwią w znacznym stopniu płynne przemieszczenie się pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami, szczególnie popularnymi wśród studentów, turystów czy też osób udających się na spotkania biznesowe.

Nowe bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Wrocławia realizowane są z przystanku Metro Młociny o godzinach: 04:00, 06:30, 10:00, 12:30, 16:30, 18:30, 20:30. Autokary PolskiBus.com odjeżdżają z Wrocławia w kierunku Warszawy z Dworca Polbus-PKS przy ul. Suchej 1-11 codziennie o godzinach: 04:00, 06:30, 11:00, 12:30, 16:35, 18:30, 20:00. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com.

Pasażerowie PolskiBus.com podróżują na pokładach komfortowych autokarów Van Hool Astromega, wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę. Dodatkowo każdy pasażer otrzymuje bezpłatny poczęstunek: ciepłe i zimne napoje, słodkie bułeczki/rogaliki, ciasteczka oraz wodę. Ceny biletów zaczynają się już od 1zł + 1zł opłaty za rezerwację.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101