BIURO PRASOWE

Logitech, 07.03.2014

Cloud 9 na żywo w Warszawie


12 marca o godzinie 17:00 w Komputronik Megastore odbędzie się trening otwarty dla wszystkich fanów formacji Cloud 9


Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych grupa Cloud 9 powalczy w trzeci weekend marca o 100 tysięcy dolarów w międzynarodowych rozgrywkach League of Legends na Intel Extreme Masters w Katowicach. Partnerem technologicznym jednego z najlepszych gamingowych teamów na świecie został Logitech G, który będzie wyłącznym dostawcą słuchawek, myszek wraz z podkładkami oraz klawiatur dla członków grupy Cloud 9 we wszystkich rozgrywkach. Zanim jednak drużyny zmierzą się w ostatecznym starciu w katowickim Spodku, członkowie teamu Cloud 9 będą w dniach 10-13 marca trenować swoją mistrzowską formę w Warszawie.

Wszyscy fani 8-osobowego teamu, w skład którego wchodzą: Hai, Meteos, Balls, Sneaky, LemonNation, Charlie Lipsie, M eye A oraz manager Jack będą mogli wziąć udział w otwartym treningu grupy Cloud 9 i zobaczyć swoich idoli na żywo. Spotkanie odbędzie się w 12 marca (środa) o godz. 17:00 w Komputronik Megastore przy ul. Towarowej 22 w Warszawie. Będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć mistrzów w akcji przed ostateczną rozgrywką w Katowicach.

Więcej informacji na temat grupy Cloud 9 i tegorocznych rozgrywek znaleźć można na stronie: www.facebook.com/logitechgaming

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()