BIURO PRASOWE

Braun, 06.03.2014

Wybierz prezent na Dzień Kobiet z marką Braun


Z okazji Dnia Kobiet każdy mężczyzna staje przed wyzwaniem wyboru prezentu dla swojej dziewczyny, mamy czy też siostry. Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają upominki i niespodzianki. Szczególnie docenią prezenty łączące nowoczesną technologię z praktycznym zastosowaniem. Jeśli jeszcze nie masz żadnego pomysłu na prezent, podsuwamy kilka sprawdzonych propozycji od marki Braun, które pomogą uwolnić kobiece piękno.


Jeżeli zauważyłeś, że kobieta dla której poszukujesz prezentu lubi układać włosy i często zmienia fryzury, bez wątpienia ucieszy ją prostownica Braun Satin Hair 7 z funkcją IONTEC, która idealnie wygładza włosy i charakteryzuje się minimalistycznym designem. Dzięki wykorzystaniu przełomowej technologii IONTEC, urządzenie bezpiecznie stylizuje nie uszkadzając struktury włosów. Prostownica emituje także jony bezpośrednio na włosy, dzięki czemu stylizacja wzmacnia i naturalnie nawilża włosy.

Jeśli Twoja dziewczyna farbuje włosy, produktem idealnie dopasowanym do jej potrzeb będzie suszarka Braun Satin Hair 7 Colour. Regularne stosowanie tej suszarki nie tylko zapobiega utracie barwy włosów, ale także w widoczny sposób poprawia ich kondycję. To zasługa unikalnej technologii ochrony koloru opracowanej przez markę Braun. Testy przeprowadzone przez naukowców udowodniły, że dzięki urządzeniom Braun Satin Hair Colour blaknięcie koloru zmniejsza się nawet do 70%!

W Dniu Kobiet doskonałą niespodzianką będzie kompleksowy zabieg pielęgnacyjny ciała, który zapewni wyjątkowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa. Produkt, który łączy w sobie aż dwa zabiegi - depilację oraz peeling. Innowacyjna soniczna nakładka peelingująca pozbywa się martwego naskórka lepiej niż ręczne złuszczanie. Zabieg pozwala osiągnąć efekt promiennej i gładkiej skóry jak prosto z profesjonalnego gabinetu.

Braun to marka z segmentu beauty, która projektuje urządzenia tak, aby spełniły oczekiwania każdej kobiety. Dzięki temu posiadają wiele funkcji, które dopasowują je do indywidualnych potrzeb użytkowniczek. Właśnie dlatego produkty marki Braun są idealnym prezentem dla każdej kobiety zgodnie z hasłem najnowszej kampanii „Uwolnij kobiece piękno z marką Braun".

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107