BIURO PRASOWE

Liebherr, 05.03.2014

Liebherr wprowadza nowy, ekskluzywny design BlackSteel


BlackSteel to unikalne połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową elegancją. Firma Liebherr zastosowała w swoich urządzeniach czarną stal szlachetną z powłoką SmartSteel, która znacząco redukuje ślady palców, czyniąc powierzchnię łatwą w czyszczeniu oraz bardziej odporną na zadrapania.Nowy design BlackSteel to oryginalne i atrakcyjne wykończenie, które jest niezwykle przyjemne dla oka. W połączeniu z wysokojakościową powłoką SmartSteel, stalowa obudowa nadaje innowacyjny charakter chłodziarko-zamrażarce Liebherr z serii CNPbs 4013. Poprzecznie spolerowane wykończenie drzwi nadaje urządzeniom ekskluzywny wygląd oraz sprawia, że modele z frontem BlackSteel stają się interesującym akcentem w wystroju w każdej kuchni.

Eleganckie, aluminiowe uchwyty są zintegrowane z wbudowanym mechanizmem otwierającym, co pozwala na otwieranie drzwi przy minimalnym wysiłku.

Chłodziarko- zamrażarka Liebherr z serii CNPbs 4013 została także wyposażona w praktyczną funkcję NoFrost. Dzięki jej zastosowaniu, produkty są zamrażane chłodnym, obiegowym powietrzem, a wilgoć z powietrza jest odprowadzana. Zamrażarka jest zawsze wolna od zbędnego lodu, mrożonki nie oszraniają się, a uciążliwe ręczne odmrażanie nie jest konieczne.

***

Informacje dla mediów:

Bartłomiej Nowak, Account Executive, Partner of Promotion
e-mail: , tel. (22) 858 74 58 w. 102

Piotr Pogonowski, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: , tel. (22) 858 74 58 w. 101

Marta Dobrowolska, Dyrektor ds. Marketingu, AGED
e-mail: , tel. (22) 738 31 01