BIURO PRASOWE

Braun, 04.03.2014

Jessica Alba nową ambasadorką marki Braun


Marka Braun ma ogromną przyjemność ogłosić, że jej nową ambasadorką została światowej sławy aktorka oraz ikona piękna – Jessica Alba. Nominowana do Złotego Globu aktorka wystąpi w globalnej kampanii promocyjnej marki Braun, która będzie obejmowała reklamy telewizyjne, prasowe, internetowe, a także promocję w sklepach stacjonarnych. Kampania wystartuje w marcu 2014 r.


„Jessica Alba jest silną i pasjonującą kobietą, która jest wzorem dla innych. Jest idealną ambasadorką naszych produktów, które pomagają kobietom zadbać o ich dobre samopoczucie i naturalne piękno. Marka Braun podziwia ją za osobowość, liczne talenty oraz zdolność do łączenia kariery aktorskiej i bycia wspaniałą mamą", komentuje Aleksandra Dolfini – Global Braun Marketing Director.

Filozofią marki Braun jest tworzenie urządzeń dla kobiet służących do pielęgnacji całego ciała. Za pomocą jednego przycisku sprawiamy, że skóra i włosy stają się piękne. Marka Braun pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Jessica to idealny przykład takiej kobiety.

Jessica Alba jest znana z aktywnego zaangażowania w inicjatywy wspierające kobiety, a prywatnie jest matką dwóch dziewczynek. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 12 lat. Po ukończeniu nauki w Atlantic Theatre Company, gdzie kształciła się u założyciela teatru – Williama H. Macy i legendarnego dramaturga Davida Mamet'a, została obsadzona w głównej roli w serialu „Dark Angel" Jamesa Camerona, który zapewnił jej światową rozpoznawalność. Podczas swojej kariery zawodowej Jessica wystąpiła w ponad 25 filmach m.in. „Fantastyczna Czwórka" czy „Sin City", których wpływy wyniosły łącznie ponad 800 milionów dolarów. Jessica grała w komediach, dramatach, niezależnych jak i hollywoodzkich produkcjach filmowych.

W najbliższym czasie będzie można ją zobaczyć w takich filmach jak: Dear Eleanor, Barely Lethal, Sin City 2: A Dame To Kill For oraz How To Make Love Like An Englishman, w którym wystąpiła
u boku Pierce'a Brosnan'a, Salmy Hayek i Malcolma McDowell'a.

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107