BIURO PRASOWE

Logitech, 03.03.2014

Głośniki Logitech Ultimate Ears UE BOOM zdobywcą złotej nagrody iF Product Design Awards 2014


UE BOOM jest jednym z zaledwie 50 wyróżnionych produktów wśród tysiąca nominowanych.


Głośniki UE BOOM Ultimeate Ears, marki należącejdo Logitech, zostały nagrodzone prestiżowym, złotym wyróżnieniem iF Product Design Awards, przyznawanym przez stowarzyszenie iF International Forum Design. To już piąty rok z rzędu, kiedy produkty Logitech zostały docenione, ale po raz pierwszy, jeden z nich zdobył złotą nagrodę.

UE BOOM to mobilny, bezprzewodowy głośnikz mnóstwem nowych dodatków, które przenoszą użytkowników w nową, muzyczną rzeczywistość. Wyjątkowo poręczny kształt głośnika pozwala bez problemu włożyć go do niemal każdego plecaka i zabrać ze sobą w podróż, na imprezę czy rodzinny piknik. Co więcej, nie trzeba martwić się przy tym, że głośnik ulegnie zniszczeniu, bo jest zarówno wstrząso- i wodoodporny.

Nagrody iF Product Design Awards są jednymi z najbardziej prestiżowych wyróżnień na świecie przyznawanych w kategorii „design". W 2014 roku, zaledwie 50 produktów na całym świecie zdobyło to wyjątkowe wyróżnienie.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()