BIURO PRASOWE

Logitech, 19.02.2014

Logitech G partnerem Cloud 9 podczas Mistrzostw League of Legends


Logitech G wyłącznym sponsorem sprzętu peryferyjnego dla graczy z grupy Cloud 9

Logitech, producent innowacyjnych akcesoriów gamingowych oraz pochodząca z USA grupa Cloud 9, ogłosiły dziś partnerstwo w ramach czwartego sezonu rozgrywek League of Legends Championship Series (LCS). Zgodnie z porozumieniem, Logitech G będzie wyłącznym dostawcą słuchawek, myszek wraz z podkładkami oraz klawiatur dla członków grupy Cloud 9 we wszystkich rozgrywkach.

„Cloud 9 jest jedną z najnowszych i najbardziej ekscytujących grup graczy zawodowych w ostatnich czasach. W ostatnim sezonie gładko przeszli przez wszystkie rozgrywki w lidze i ustanowili rekord zwyciężając w 13 rozgrywkach pod rząd w ramach LCS. Nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nam nachodzący sezon." — mówi Paweł Ryniewicz, Regional Manager Visegrad firmy Logitech

„Od dawna jesteśmy fanami tego, co prezentuje Logitech, zwłaszcza jeśli chodzi o rynek akcesoriów gamingowych, dlatego naprawdę cieszy nas fakt, że to właśnie Logitech G będzie naszym sponsorem. Możliwość korzystania z najnowszych produktów serii Logitech G pozwoliła naszej drużynie przenieść się na zupełnie inny, znacznie wyższy poziom w rozgrywkach. Nie możemy się doczekać, by pokazać światu na co nas stać." — mówi Jack Etienne, Owner and General Manager grupy Cloud 9.

Więcej informacji na temat grupy Cloud 9 i tegorocznych rozgrywek znaleźć można na stronie: www.facebook.com/logitechgaming

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()