BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 17.10.2013

Społeczność Battlefield 4 wybiera najlepszy materiał przygotowany przez fanów w czasie trwania wersji testowej


Rozgrywka w wersję testową Battlefield 4 okazała się niezwykle inspirująca. W ciągu 15 dni rozgrywek fani przygotowali olbrzymią ilość materiałów, które prezentowały niezwykłe dokonania na polu walki, a także stanowiły piękny pokaz inwencji twórców. Dzieła te są zarówno epickie, jak i humorystyczne, przedstawiają kunszt poszczególnych graczy jak i całych drużyn. To po prostu trzeba zobaczyć!
Firma Electronic Arts dziękuje fanom za tak szeroki udział w zakończonych, najważniejszych testach przedpremierowych tej jesieni! Każdego dnia olbrzymia ilość danych spływała do deweloperów, którzy na bieżąco ulepszali kod gry tak, aby ostateczna wersja gry była najbardziej dopracowana i dawała graczom najwięcej satysfakcji. Z myślą o wszystkich tych, którzy zdecydowali się przetestować grę Battlefield 4 przed premierą firmy Electronic Arts i AMD przeprowadziły konkurs "TYLKO W BATTLEFIELD". Na stronie www.tylkowbf.pl ogłoszono już zwycięzców i laureata głównego, który za swój klimatyczny i profesjonalnie przygotowany film z rozgrywki otrzymał wymarzony komputer gracza Battlefield 4 uzbrojony w potężny, 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz oraz niezwykle szybką kartę graficzną AMD Radeon HD 7970 GHz Edition. To jednak nie koniec!

Właśnie wystartowała dogrywka konkursu, w której wśród 15 najlepszych materiałów fani Battlefield 4 mogą wyłonić swój ulubiony. Zwycięzca wybrany przez społeczność otrzyma topową kartę graficzną AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, która umożliwi grę w Battlefield 4 na najwyższych ustawieniach jakości obrazu oraz zapewni optymalną płynność napędzającemu go najnowszej generacji silnikowi graficznemu Frostbite(tm) 3. Wśród najlepszych dzieł znalazły się:


  • Niezwykle klimatyczny i profesjonalnie przygotowany film, który zwyciężył w głównym etapie konkursu: [Aiyama] Battlefield 4 Beta - Falldown Trailer
    www.youtube.com/watch?v=nXZKXzh14XI

  • Dostrzeżony przez samo studio DICE film, w którym gracz popisuje się niezwykłym kunsztem: REVENGE ! - "Only in Battlefield" Moment
    http://www.youtube.com/watch?v=H_E2DhXxKD4

  • Humorystycznie potraktowana rozgrywka w filmie p.t. Battlefield 4-Olimpiada
    www.youtube.com/watch?v=C32Al4tpTj4Battlefield 4 w wersji dla PC, XBOX360 i PlayStation 4 zadebiutuje już 31 października! Gra pojawi się w sklepach w pełnej polskiej wersji językowej z najwyższej klasy dubbingiem. Za dźwięk odpowiada to samo studio, które realizowało świetnie ocenioną oprawę dla Battlefield 3. Zapraszamy do sklepów!

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: