BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 02.10.2013

Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą. Weź udział w konkursie "Tylko w Battlefield"!


Ryk nadlatujących śmigłowców wraz z hukiem wstrzeliwanych pocisków oznajmił rozpoczęcie rozgrywki na mapie "Oblężenie Szanghaju". Pierwsi szczęśliwcy już od wczoraj szturmują to miasto w testowej wersji Battlefield 4. Dołącz i Ty!
Dla najwierniejszych fanów serii z niecierpliwością oczekujących na kolejne nowości związane z Battlefield 4 odliczanie dobiegło końca. Testowa wersja gry jest już dostępna dla wszystkich, którzy zamówili nowego Battlefielda 4 w sklepie Origin.com. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Cyfrowej Edycji Specjalnej już teraz, znajdzie się w ekskluzywnym gronie najwierniejszych graczy i w ciągu kilku chwil przeniesie się uzbrojony po zęby na ulice, wody czy do przestrzeni powietrznej Szanghaju! Zgodnie z obietnicą, firma Electronic Arts umożliwiła również uzyskanie wcześniejszego dostępu do wersji testowej gry nabywcom Battlefield 3 Premium oraz właścicielom Edycji Limitowanej lub Cyfrowej Edycji Specjalnej Medal of Honor: Warfighter.

Dodatkowo, z myślą o wszystkich fanach serii Battlefield, którzy zdecydowali się przetestować grę
Battlefield 4 przed premierą, wystartował wyjątkowy konkurs "TYLKO W BATTLEFIELD". Codziennie do 13 października, na stronie www.tylkowbf.pl, wygrywa jedna osoba, która uwieczni najciekawsze momenty z gry w wersję testową oraz zbierze największą liczbę głosów. Co kilka dni jury wybierze najciekawszy moment dnia, gdzie nagrodami będą karty graficzne AMD Radeon HD z Serii 7000. Kulminacyjnym punktem całego konkursu będzie wybór najciekawszego zgłoszenia w ramach jego trwania. Dla głównego zwycięzcy firma AMD oraz EA przygotowały nagrodę specjalną - wymarzony komputer gracza Battlefield 4, uzbrojony w potężny, 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz oraz niezwykle szybką kartę graficzną AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, wykorzystującą zaawansowaną architekturę GCN. Taki komputer zapewni zwycięzcy najlepsze możliwe wrażenia płynące z rozgrywki w Battlefield 4. Są to między innymi interaktywne elementy Levolution, tryb dowódcy, ulepszenia polowe i dynamiczna rozgrywka dla wielu graczy. Wrażenia w Battlefield 4 niespotykane gdziekolwiek indziej zapewnia zoptymalizowany dla technologii firmy AMD silnik graficzny Frostbite(tm) 3.

Battlefield 4 w wersji testowej można pobrać bezpośrednio z oficjalnych kanałów cyfrowej dystrybucji: Origin.com (PC), Xbox Live (Xbox 360) oraz PlayStation Network(PlayStation 3).

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: