BIURO PRASOWE

Logitech, 18.12.2013

Uwolnij się od małego ekranu!


Znudzony oglądaniem ulubionego serialu na małym ekranie laptopa? Logitech podpowie jak łatwo można podłączyć laptop do ekranu telewizora przy wykorzystaniu klawiatury Logitech Keyboard K400.
Rozkwit telewizji w systemie "na życzenie" sprawił, że nie jesteśmy już skazani na oglądanie naszych ulubionych programów telewizyjnych w czasie dyktowanym nam przez stacje telewizyjne. Serwisy takie jak Kinoplex lub VOD.pl pozwalają nam oglądać filmy i programy kiedykolwiek chcemy, ale bez kosztownych telewizorów z systemami takimi jak Smart TV. Wygodne w użyciu serwisy pozostają osiągalne tylko poprzez laptopa, telefon komórkowy lub tablet. Oznacza to, że wielkie, czasem naprawdę fantastyczne programy, możemy oglądać jedynie na bardzo małym ekranie.

Jest sposób, który pozwoli na oglądanie programów wtedy kiedy chcemy i jak chcemy na dużym telewizorze. Pomoże w tym kabel HDMI lub VGA! Za pomocą jednego z tych kabli można z łatwością podłączyć laptop do telewizora i dzięki temu zobaczyć na dużym ekranie to, co do tej pory było niewyraźne.

Co więcej, dzięki Logitech Wireless Touch Keyboard K400 możecie jednocześnie korzystać z laptopa i telewizora na dużym ekranie. Wbudowany w klawiaturę panel dotykowy pozwala na wygodny i jednoczesny dostęp do przeglądarki internetowej i korzystanie z innych funkcji laptopa.

Tegoroczne święta mogą być więc bardzo wygodne!

Logitech przygotował infografikę, która przedstawia krok po kroku, jak podłączyć laptopa do telewizora by móc cieszyć się pełnią jego możliwości na dużym ekranie.
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 to wygodne urządzenie idealnie pasujące
do każdego salonu.

Klawiatura kosztuje 179,99 PLN i jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym,
dzięki temu użytkownicy mogą dobrać odpowiedni model do stylu ich salonu.

K400 to idealny prezent na gwiazdkę. Dzięki niemu można wygodnie położyć się w fotelu
i rozkoszować leniwym klimatem nadchodzących świąt przy świetnych filmach, takich jak np. Love Actually lub trzymający w napięciu serialach jak choćby Dexter.

Pod poniższym linkiem znajduje się infografiki.
http://partnersi.com.pl/Logitech/Infografika-Uwolnij-sie-od-malego-ekranu.jpg

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()