BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 06.12.2013

Trzy nowe, szybkie i bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Nowe połączenia dostępne od 19 grudnia 2013.


PolskiBus.com uruchamia 3 nowe, szybkie i bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Czas przejazdu na trasie łączącej Warszawę z Poznaniem będzie wynosił jedynie 4 godziny. Usługa zostanie uruchomiona 19 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Nowoczesne, wysokiej jakości autokary z darmowym Wi-Fi, regulowanymi skórzanymi fotelami i toaletą. Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 6 grudnia br. na stronie www.polskibus.com. Wielka Zimowa Bonanza wciąż trwa, z mnóstwem biletów w cenach 1zł plus 1zł za rezerwację.
PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić uruchomienie trzech nowych, dodatkowych połączeń na linii P3 z Warszawy do Poznania i z powrotem. W związku z tym czas przejazdu wyniesie jedynie 4 godziny. Wraz z obowiązującym rozkładem realizowanych będzie 7 połączeń dziennie między Warszawą i Poznaniem.

Bilety na podróż nowymi kursami można rezerwować na stronie www.polskibus.com już od 6 grudnie br. w terminach od 19 grudnia 2013 do 31 marca 2014.

Ta trasa będzie obsługiwana przez komfortowe i nowoczesne autokary Van Hool TD921 Altano wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, skórzane, regulowane fotele oraz toaletę.

Nowe połączenia będą realizowane z przystanku Metro Młociny w Warszawie do Poznania trzy razy dziennie o godzinach: 06:00, 10:00 i 18:00 oraz z dworca PKS przy ulicy Matyi 2 w Poznaniu o godzinach: 06:00, 11:30, 16:00.

Dotychczasowe połączenia na trasie P3 przez Łódź pozostają niezmienione i będą realizowane z Warszawy o godzinach: 08:00, 11:15, 16:00, 23:00 oraz z Poznania z przystanku na dworcu PKS przy ulicy Zgody o godzinach: 08:00, 13:35, 18:00, 23:25.

"Jesteśmy szczęśliwi mogąc poinformować o wprowadzeniu nowych, szybkich i bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Dzięki temu czas podróży znacznie się skróci i pasażerowie będą mieli możliwość wyboru jeszcze większej liczby kursów. Nasi klienci często prosili o wprowadzenie bezpośrednich połączeń między tymi miastami, w związku z tym jesteśmy podwójnie zadowoleni mogąc po raz kolejny spełnić ich oczekiwania. I to w tak ważnym okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku." - mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101