BIURO PRASOWE

Toshiba, 28.11.2013

Świąteczne inspiracje Toshiba


Mikołajki już za kilka dni. Zanim prezentowa gorączka rozpocznie się na dobre, warto zastanowić się nad wyborem podarunków dla swoich bliskich. Dla wszystkich tych, którzy ostatnie chwile przed wigilijną kolacją pragną spędzić na pieczeniu aromatycznego piernika zamiast na staniu w długich kolejkach po prezenty na ostanią chwilę, Toshiba przygotowała kilka propozycji. Sprzęt ten z pewnością zmieści się w worku św. Mikołaja i wywoła uśmiech na twarzy niejednego "małego" i "dużego" dziecka.
Toshiba Encore - Idealny prezent dla zabieganych
Tablet Toshiba Encore to idealny prezent dla osób które szukają poręcznego i lekkiego urządzenia zarówno do pracy jak i do codziennego relaksu. Toshiba Encore, działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1 - takiego samego, który jest używany w komputerach i laptopach. Dzięki temu urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a jego użytkownik porusza się po nim intuicyjnie. Zainstalowany pakiet Microsoft Office sprawia, że urządzenie to nie jest tylko sprzętem służącym rozrywce, lecz jest również wspaniałym partnerem do codziennej pracy.

SUGEROWANA CENA: 1299 PLN

Toshiba Satellite Z30 - Umilacz czasu podczas podróży
Wiele osób wraca do domu na święta z innego miasta, a nierzadko nawet z innego kraju, spędzając długie godziny w samotnej podróży. Nowy laptop Toshiba Satellite Z30 wytrzymuje na jednym ładowaniu baterii nawet do 12 h, co pozwala pokonać dystans dłuższy niż z Warszawy do Nowego Jorku. Obudowa modelu Z30 jest niezwykle cienka i lekka, a przy tym wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Laptop ten na pewno spotka się z dużą akceptacją miłośników designu, którzy przywiązują dużą wagę nie tylko do możliwości technicznych sprzętu, ale też do jego ogólnego wyglądu. Szeroka gama złączy ułatwia udostępnianie treści i podłączanie urządzeń peryferyjnych w szybki i łatwy sposób, a zainstalowany system operacyjny Windows 8.1 spełni oczekiwania osób, które szukają wydajnego laptopa do codziennej pracy.

Telewizor Toshiba seria L7 - trzeci wymiar rozrywki
Święta bez Kevina to nie święta. Wybierając telewizor Toshiba L7 możecie obejrzeć ten niesamowicie rodzinny film na ekranie o rozdzielczości Full HD, która zapewnia niesamowitą jakość obrazu i pełną gamę wyrazistych kolorów. Telewizory Toshiba z serii L7 przenoszą widza w trzeci wymiar rozrywki, a Toshiba Cloud TV pozwala w pełni wykorzystać najlepsze elementy świata internetu i telewizji. Model L7 został wyposażony w funkcję inteligentnego wyszukiwania, rekomendowania oraz możliwości interakcji w sieciach społecznościowych, dzięki czemu możesz dzielić się wrażeniami z oglądanego filmu ze swoimi znajomymi na facebooku.
SUGEROWANA CENA: 5100 PLN

Toshiba - świąteczny pakiet mobilny
Święty Mikołaj, aby dostarczyć prezenty na czas musi być w stałym kontakcie ze swoimi elfami. Wyjątkowo z okazji świąt Toshiba przygotowała specjalny pakiet. W wybranych sklepach, do zakupionego Ultrabooka Toshiba otrzymasz nowoczesny smartphone NOKIA LUMIA 520 w prezencie lub NOKIA LUMIA 920 w promocyjnej cenie, aby podobnie jak Mikołaj, być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi.

***

Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych. Firma Toshiba została założona w 1875 roku i dzisiaj składa się z sieci ponad 590 firm zatrudniających 206 000 pracowników na całym świecie, a jej roczna sprzedaż przekracza 68 miliardów dolarów amerykańskich. Więcej informacji na temat firmy Toshiba znajduje się na stronie: www.toshiba.pl

Toshiba Europe GmbH, z siedzibą w Neuss, Niemcy, jest częścią grupy Toshiba Corporation, Tokyo.

Kontakt dla mediów:
Michal Houdek
Toshiba Europe GmbH

+420 730 156 268

Klaudia Piwowar
Partner of Promotion

+48 22 858 74 58 wew. 42

Odwiedź nas online
Odwiedź naszą stronę i bądź na bieżąco z produktami, specyfikacjami i ofertami specjalnymi: http://www.toshiba.pl/

Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/Toshiba.Polska