BIURO PRASOWE

Logitech, 26.11.2013

Logitech Ewolucja systemu "Home Audio"


Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z infografiką: Od fongrafu do głośników Logitech Bluetooth Speakers Z600. Ewolucja systemów home audio widziana okiem Logitech.
Kiedy pojawiła się pierwsza płyta CD? Kto jako pierwszy nagrał i odtworzył ludzki głos? Jakie urządzenie wpłynęło na spopularyzowanie spotkań towarzyskich na początku XXw. i ile średnio mamy utworów w swoich internetowych bibliotekach? Wiele naprawdę interesujących ciekawostek technologicznych znaleźć można w załączonej infografice.

[html][/html]

Pod poniższym linkiem znajduje się pełna wersja infografiki.
http://partnersi.com.pl/Logitech/Logitech-infografika.jpg

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()