BIURO PRASOWE

Fundacja Maraton Warszawski, 20.11.2013

Wystartowały zapisy do 9. Półmaratonu Warszawskiego!


Dziś ruszyły zapisy do udziału w 9. Półmaratonie Warszawskim. Rejestracja rozpoczęła się dokładnie o godz. 10:00 na stronie internetowej wydarzenia. W ciągu pierwszej godziny, zapisało się już ponad 1000 osób!
Jak powitać wiosnę 2014? Najlepiej podczas kolejnej edycji największego półmaratonu w Polsce. 9. Półmaraton Warszawski odbędzie się 30 marca 2014 roku. Czasu na przygotowania jest naprawdę dużo, ale zapisy startują już teraz.

Tegoroczny, 8. Półmaraton Warszawski nie miał sobie równych. Trudna, zimowa aura nie przeszkodziła tysiącom zawodników stanąć na starcie warszawskiego biegu. Był to pierwszy polski bieg w historii, w którym liczba uczestników przekroczyła 10 tysięcy! Należy pamiętać, że do udziału w ósmej edycji imprezy zapisało się wówczas blisko 14 tysięcy osób i tylko niespotykane o tej porze roku warunki atmosferyczne (kilkunasto-stopniowy mróz na starcie zawodów) sprawiły, że rekord nie został wyśrubowany jeszcze bardziej. Jaki rekord frekwencji padnie w Warszawie w tym roku? Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z hasłem imprezy 30 marca "Wiosna wystartuje w Warszawie", a razem z nią kilkanaście tysięcy biegaczy. Już teraz, w ciągu zaledwie pierwszej godziny, na listę startową zapisało się ponad 1000 osób!

Więcej informacji na temat biegu - na stronie internetowej
www.polmaratonwarszawski.pl i na facebooku Fundacji "Maraton Warszawski".

***

Fundacja "Maraton Warszawski" została założona w 2002 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania
w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

Kontakt dla mediów:
Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
+48 510 281 438

Partner of Promotion
Marcin Bratkowski
+ 48 22 858 74 58 wew. 52