BIURO PRASOWE

Logitech, 13.11.2013

Logitech został uhonorowany 3 nagrodami CES Innovations 2014 Design and Engineering Awards


Trzy produkty Logitech zdobyły tytuł International CES Innovations 2014 Design and Engineering Award. To już 11 rok z rzędu, kiedy produkty Logitecha zdobywają takie wyróżnienie. W tym roku uhonorowane zostały: LogitechŸ Wireless All-in-One Keyboard TK820, LogitechŸ G602 Wireless Gaming Mouse i LogitechŸ G430 Surround Sound Gaming Headset.
Kładziemy bardzo duży nacisk, by nasze produkty oprócz coraz lepszej funkcjonalności, miały też wyjątkowy wygląd. Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że nasza praca została ponownie doceniona - mówi Bracken Darrell, CEO firmy Logitech i dodaje: To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że tworzymy produkty, które konsumenci lubią i zwyczajnie doceniają ich wygląd, dlatego mamy nadzieję, że kolejne akcesoria, które przygotowujemy, zostaną równie ciepło przyjęte.

W tym roku, Consumer Electronics Association (CEA)Ÿ wyróżniło produkty Logitech w następujących kategoriach:

Uhonorowany w kategorii Peryferia komputerowe:
Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820:
Dostępny od niedawana, Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 jest cienką, bezprzewodową klawiaturą z wbudowanym touchpadem. Urządzenie integruje proces pisania, dotyku i obsługi gestów, dając użytkownikowi wszystko, czego może potrzebować do sprawnej nawigacji. Łączność bezprzewodowa i oszczędność w formie projektu sprawiają, że Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

Uhonorowany w kategorii Akcesoria dla graczy:
Logitech G602 Wireless Gaming Mouse:
Logitech G602 Wireless Gaming Mouse to nowy standard, jeśli chodzi o akcesoria dedykowane graczom, dzięki niezwykle długiej żywotności baterii urządzenia. Dwa dostępne tryby pracy pozwalają na 250 godzin gry non-stop. Technologia Delta Zero(tm) sensor pozwala na wysoką dokładność sterowania kursorem. Mysz wyposażona jest ponadto w 11 programowalnych przycisków.

Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset:
Za wyjątkowe brzmienie dźwięku, w słuchawkach Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset odpowiada technologia DolbyŸ Headphone. Dzięki temu, gracze mogą usłyszeć każdy dźwięk, w tym również odgłosy przeciwników, nawet gdy Ci znajdują się za ich plecami. Słuchawki wyłożone są łatwym do utrzymania w czystości materiałem, który nie odkształca się mimo wielogodzinnego użytkowania. Ponadto, słuchawki wyposażone są w mikrofon z redukcją szumów.

Prestiżowe nagrody Innovations Design and Engineering Awards przyznawane są przez stowarzyszenie Consumer Electronics Association, odpowiedzialne za targi International CES, globalne miejsce spotkań dla wszystkich, którzy aktywnie działają w branży technologii biznesowych i konsumenckich. Stowarzyszenie przyznaje nagrody od 1976 roku. Nagrodzone produkty będą prezentowane podczas kolejnej edycji targów 2014 International CES, w dniach 7-10 Stycznia 2014 w Las Vegas, w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na temat nagrodzonych produktów znaleźć można na stronie: http://CESweb.org/Innovations.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()