BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 02.10.2013

PolskiBus.com ogłasza zakup 20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i


- PolskiBus.com zamówił 20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i; - 35 000 000 PLN to wartość dodatkowej inwestycji we flotę firmy PolskiBus.com; - Nowe autokary to kolejna faza nieustannego rozwoju strategii firmy; - Nowe autokary będą dostarczone na przełomie czerwca i lipca 2014 roku;
PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić, że dokonał zamówienia 20 nowych autokarów Elite i, które są budowane przez firmę Plaxton, oddział firmy Alexander Dennis Limited, największego producenta autokarów w Wielkiej Brytanii. Wysokopokładowe autokary Elite i są nowoczesne i wyposażone w przyjazne środowisku silniki z niską emisją CO2. Oferują do 75 miejsc siedzących.

Autokary Plaxton spełniają oczekiwania firmy PolskiBus.com pod względem standardów, jakich oczekują pasażerowie. Są wyposażone w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, darmowy dostęp do wifi, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przystosowane rownież do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Firma PolskBus.com dostrzega zapotrzebowanie na swoje usługi i konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Inwestycja kolejnych 35 milionów złotych we flotę 20 nowych autokarów to kolejny kamień milowy w planach rozwojowych firmy PolskiBus.com.

PolskiBus.com potwierdził tym samym zamówienie 45 nowych autokarów w ostatnich
3 miesiącach. Ich dostarczenie zwiększy flotę firmy z 73 do 118 autokarów. Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com powiedział: "Autokary marki Plaxton, o wysokim standardzie, będą kolejnymi w naszej flocie. Jest to dobra wiadomość dla naszych Pasażerów, ponieważ dzięki temu będziemy mogli rozwinąć sieć połączeń, tak aby odpowiedzieć na oczekiwania i zapytania naszych Klientów, w zakresie utworzenia nowych połączeń i linii."

"Mamy również przyjemność ogłosić w dniu dzisiejszym fakt, że PolskiBus.com przewiózł więcej niż 4,5 miliona pasażerów i stworzył dotychczas ponad 400 miejsc pracy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wraz z dzisiaj ogłoszoną naszą nową inwestycją, będziemy mogli przewieźć więcej nowych pasażerów
i stworzyć jeszcze więcej nowych miejsc pracy".

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101