BIURO PRASOWE

Braun, 28.09.2013

Braun °CoolTec - pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia


Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Braun °CoolTec to najnowsza golarka do golenia na sucho. Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij o podrażnieniach skóry!
U mężczyzn golenie może wywoływać nieprzyjemne objawy, takie jak zaczerwienienie, suchość, a czasem delikatne pieczenie. To właśnie z myślą o skórze wrażliwej, eksperci marki Braun opracowali rewolucyjne golarki °CoolTec. Golarki wyposażone zostały w aluminiową listwę chłodzącą, która aktywnie schładza skórę minimalizując jej podrażnienie w porównaniu do tradycyjnego golenia maszynką bez aktywnego chłodzenia. Po użyciu golarki skóra wrażliwa jest orzeźwiona, a podrażnienia po prostu znikają.

Sekretem golarek Braun °CoolTec jest innowacyjna technologia chłodzenia. Podczas, gdy głowice większości golarek nagrzewają się w trakcie golenia, golarki °CoolTec posiadają rewolucyjną aluminiową listwę chłodzącą zintegrowaną z głowicą, która aktywnie schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelit.

Odkryj zalety niezwykłej technologii aktywnego chłodzenia i poczuj wyjątkową gładkość skóry wrażliwej na dłużej, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom:

 • Technologia aktywnego chłodzenia wykorzystuje aluminiową listwę chłodzącą, która schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie.

 • Ostrza SensoBlade(tm) dla ostatecznie gładkiego golenia. Ostrza specjalnie zaprojektowane w celu przechwytywania włosów rosnących w różnych kierunkach.

 • Przycisk chłodzenia, dzięki któremu można włączyć lub wyłączyć funkcję chłodzenia.

 • Baza czyszcząca Clean & Charge to jedyna na świecie, trójczynnościowa stacja
  czyszcząco-ładująca. Działa w oparciu o roztwór alkoholowy, eliminując 99,99% bakterii podczas każdego cyklu czyszczenia. Za pomocą jednego przycisku golarka zostaje naładowana i wyczyszczona. Ostrza są nasmarowane i utrzymane
  w doskonałym stanie.Dodatkowe funkcje:

 • Funkcja Wet&Dry umożliwia komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro.

 • Golarka jest 100% wodoodporna do głębokości 5m. W pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą.

 • Wyświetlacz LED wskazuje poziom naładowania akumulatora, stan czystości urządzenia oraz status blokady podróżnej.

 • Trymer umożliwia przycięcie dłuższego zarostu.

 • Wytrzymały akumulator litowo-jonowy. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie.Marka Braun to synonim doskonałego designu. Dlatego nowa golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia została doceniona za wspaniałe wzornictwo i wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2013.

Golarki Braun °CoolTec
Sugerowana cena detaliczna - w zależności od modelu.
CT 2S - 579,00
CT 2 CC - 679,00
CT 4 S - 599,00

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107