BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 29.10.2012

Linia P11 PolskiBus.com: Warszawa - Olsztyn wkrótce odjazdy ze stacji Metro Młociny


Odjazdy i przyjazdy autokarów PolskiBus.com, trasa Warszawa - Olsztyn - wkrótce z/na dworzec autobusowy przy stacji Metro Młociny w Warszawie; Transfer z przystanku przy stacji Metro Młociny do/z Centrum Warszawy to tylko 20 minut; Na pokładzie naszych autokarów możesz odpocząć lub pracować korzystając z bezpłatnego Internetu; Autokary wyposażone są w gniazdka elektryczne i klimatyzację; Podróż z PolskiBus.com w cenie od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację
PolskiBus.com z przyjemnością ogłasza, że od dnia 5 listopada 2012 r. autokary kursujące na linii P11 łączącej Warszawę z Olsztynem, będą odjeżdżały i przyjeżdżały na przystanek autobusowy przy stacji Metro Młociny.

Nowy i przestronny dworzec autobusowy przy stacji Metro Młociny zaoferuje pasażerom PolskiBus.com szybką i doskonałą komunikację z pozostałymi częściami stolicy, m.in. dogodne połączenie z Centrum Warszawy. Przejazd metrem zajmuje tylko 20 minut.

Czas odjazdu autokarów linii P11 z Warszawy do Olsztyna pozostaje bez zmian. Będą one odjeżdżały z dworca autobusowego przy Metro Młociny o godzinach: 5:35, 10:35, 14:35 i 18:55.

Również bez zmian pozostają godziny odjazdów z Olsztyna do Warszawy. Autokary będą wyjeżdżać z parkingu przy Hotelu Gromada, ul. Kościuszki o godzinach: 5:00, 10:05, 14:20 i 19:05.

Podróż z PolskiBus.com to wygoda i bezpieczeństwo w komfortowych warunkach, nowoczesne autokary oraz dostęp do bezpłatnego Internetu. Siedząc wygodnie w skórzanych, rozkładanych fotelach docieramy do celu naszej podróży nie martwiąc się o nic.

Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny, PolskiBus.com mówi: "Ciągle dążymy do zapewnienia naszym Pasażerom jak najlepszej obsługi. Mamy nadzieję, że przeniesienie linii P11 na przystanek autobusowy przy stacji Metro Młociny zostanie dobrze przyjęte przez naszych Pasażerów. Co istotne, do nowej lokalizacji podróżni łatwo dostaną się różnymi środkami transportu miejskiego".

Ceny biletów zaczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację.

Zrelaksuj się, odpoczywaj lub pracuj korzystając z Internetu, a resztę zostaw w rękach naszych profesjonalnych i wykwalifikowanych kierowców.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101