BIURO PRASOWE

Liebherr, 17.10.2012

Liebherr - jakość, design, innowacja


Tak ciche, że niemal zapominasz o ich istnieniu. Wystarczająco pojemne i jednocześnie zaprojektowane tak, aby z łatwością znaleźć w nich wszystko to, po co sięgasz. Inteligentnie sterowane za pomocą lekkiego dotyku. Ponadczasowo eleganckie. Do tego energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Wyobraź sobie, że istnieje coś, co ubiega Twoje pragnienia. Wyobraź sobie sprzęt chłodzący marki Liebherr.
Gdy w latach 30. ubiegłego wieku Hans Liebherr z zapałem rozwijał swoją konstruktorską pasję w rodzinnym warsztacie, nie mógł wiedzieć, że chłodziarki sygnowane jego nazwiskiem staną się jednymi z najbardziej ekskluzywnych i najchętniej wybieranych sprzętów AGD na świecie. Dziś sprzęty marki Liebherr cenione są przede wszystkim za jakość, ponadczasowy design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które idą w parze z funkcjonalnością i tym samym odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość, która wychodzi na zdrowie
W myśl filozofii, że jesteśmy tym, co jemy, wielką wagę przykładamy do świeżości produktów, ich jakości i różnorodności. Chłodziarki Liebherr z systemem BioFresh są najlepszym sprzymierzeńcem zdrowego stylu życia, stwarzając optymalny klimat do przechowywania żywności. W szufladach BioFresh produkty spożywcze zachowują świeżość nawet do trzech razy dłużej niż na półce tradycyjnej chłodziarki. Te najbardziej delikatne, jak owoce i warzywa, doskonale czują się w szufladzie HydroSafe o podwyższonej wilgotności. O kondycję mięsa, nabiału oraz ryb troszczy się system DrySafe, chroniący produkty przed nadmiernym zawilgoceniem.

Bezpieczeństwo i higiena

Sprzęty Liebherr przypadną do gustu tym, którzy kochają dużą przestrzeń wewnątrz chłodziarki, ale jednocześnie obawiają się spędzania godzin na jej porządkowaniu i czyszczeniu. W chłodziarkach Liebherr komora wewnętrzna wykonana jest z pełnego odlewu, bez łączeń i trudno dostępnych zakamarków, co w połączeniu z wysoką jakością tworzyw znakomicie ułatwia utrzymanie higieny. Dodatkowo wygodny dostęp do wnętrza chłodziarki zapewniają systemy VarioSpace i VarioBox, dzięki którym wszystkie szuflady oraz płyty oddzielające można wyjąć i wyczyścić w zmywarce. Wbudowana w drzwi technologia SoftSystem sprawia, że do otwarcia i zamknięcia chłodziarki wystarczy zaledwie delikatny ruch ręki. Otwarte pod kątem 45º drzwi zamykają się samoistnie nawet przy ich całkowitym wypełnieniu produktami. Dodatkowo w modelach wykonanych ze stali szlachetnej, drzwi pokryte zostały łatwą w konserwacji powłoką SmartSteel odporną na zadrapania i przypadkowe zabrudzenia.

Dbaj o siebie - kieruj się chłodną kalkulacją
Sprzęty marki Liebherr cenione są również za to, że można na nich polegać w każdej sytuacji. Kostkarki do lodu IceMaker oraz IceCenter są gotowe do użycia zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz, serwując, w zależności od wybranej opcji, kostki lodu, lód kruszony lub schłodzoną wodę. Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę z sieci automatycznie uzupełnia zapas dwóch szuflad z lodem. Pięknie uformowane kostki lodu, nie przymarzające do siebie podczas ich wydawania, gwarantuje system TwistTray zintegrowany z kostkarką IceCenter. Dzięki kostkarkom Liebherr wszystkie możliwości serwowania zimnych napojów są w zasięgu ręki. Zamrażanie produktów chłodnym obiegowym powietrzem z jednoczesnym odprowadzeniem wilgoci stało się możliwe dzięki technologii NoFrost. Innowacyjne rozwiązanie powoduje, że mrożonki nie sklejają się, a wnętrze sprzętu nie pokrywa się szronem. Z kolei automatyka SuperFrost, pozwalającą uzyskać temperaturę -32ºC w krótkim czasie, pozwala zachować smak i aromat świeżo zebranych owoców oraz wartości odżywcze własnoręcznie przygotowanych potraw przeznaczonych do długotrwałego przechowywania.

Dla koneserów

W bogatej ofercie Liebherr nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś dla siebie. Zdobywcę prestiżowych nagród branży wyposażenia wnętrz, chłodziarko-zamrażarkę model SBSes 7165 PremiumPlus, smakosze polubią za pięć różnych stref temperatur, gwarantujących idealny klimat do przechowywania wszystkich produktów spożywczych, w tym również wina, dla którego stworzono oddzielną komorę chłodniczą. Szlachetny w formie model chłodziarko-zamrażarki CBNPes 5167 PremiumPlus z serii SwingLine-Design przypadnie do gustu wielbicielom designu. Począwszy od wysokogatunkowych materiałów, przez podniesione ściany boczne, aż po charakterystyczny detal - wszystkie elementy są w nim doskonale ze sobą zgrane. Osoby poszukujące stylowego sprzętu do minimalistycznych wnętrz zainteresuje model chłodziarko-zamrażarki CBNPgw 3956 Premium z serii GlassEdition. Gładka powierzchnia białego frontu dyskretnie komponuje się z zabudową kuchni, a dzięki szklanym wykończeniom pięknie odbija światło. Liebherr stworzył też specjalne chłodziarki dla tak wymagających produktów, jak cygara i wino. Humidor Zkes 453 z ręcznie wykonanymi kasetkami z hiszpańskiego cedru zapewnia cygarom odpowiedni poziom wilgotności i temperatury. Wino natomiast idealnie dojrzewa w chłodziarce WTUes 1653 Vinidor, dzięki czemu koneserzy mogą w pełni cieszyć się smakiem i aromatem swoich ulubionych gatunków.

***

Informacje dla mediów:

Bartłomiej Nowak, Account Executive, Partner of Promotion
e-mail: , tel. (22) 858 74 58 w. 102

Piotr Pogonowski, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: , tel. (22) 858 74 58 w. 101

Marta Dobrowolska, Dyrektor ds. Marketingu, AGED
e-mail: , tel. (22) 738 31 01