BIURO PRASOWE

Logitech, 17.10.2012

Nowa kamera internetowa Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam wprowadza nową jakość do twoich rozmów przez Internet


Firma Logitech wprowadza nową jakość do strumieniowego przesyłania i nagrywania wideo dzięki kamerze Logitech(r) Broadcaster Wi-Fi(r) Webcam. Stworzona z myślą o entuzjastach filmu, blogerach i hobbystach urządzenie, daje ci możliwości jakich nie oferują żadne inne kamery internetowe, takie jak live streaming, nagrywanie filmów pod różnymi kątami czy czat na twoim komputerze Mac(r).
Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam sprawia, że z łatwością możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy wideo na swoim komputerze Mac(r), niezależnie od tego czy jesteś profesorem nagrywającym swój wykład, czy muzykiem demonstrującym jak grać na gitarze. Możesz na żywo strumieniowo transmitować swoje nagrania prosto do UStream(r) i za pomocą iPada(r), iPhone'a(r) lub Maca(r) kontrolować jego odtwarzanie. Logitech Broadcaster może służyć także jako dodatkowy obiektyw, który uchwyci to czego nie zdoła wbudowana kamera w twoim Macu(r). Bezprzewodowe połączenie daje Ci możliwość nagrywania praktycznie z każdego miejsca. Dla jeszcze lepszego i bardziej dynamicznego obrazu możesz z łatwością uchwycić i połączyć obydwa nagrania.

Kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam umożliwia transmisję strumieniową i nagrywanie w profesjonalnej jakości. Pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie istniejącego oprogramowania wideo na platformach Mac OS i iOS co sprawia, że strumieniowa transmisja live, nagrywanie wideo i czatowanie są jeszcze bardziej dynamiczne. To urządzenie pójdzie z tobą tam, gdzie wbudowane kamery iść nie mogą, a za pomocą jednego przycisku z łatwością przełączysz się pomiędzy swoją wbudowaną kamerą a Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam.

- Twoi przyjaciele lub publika będą widzieć statyczny obraz, lub będą przemieszczać się po pokoju razem z tobą - powiedział Mike Culver, vice president of brand development for consumer computer platforms w firmie Logitech.

Wspierając mobilność i kreatywność Logitech Broadcaster jest kompatybilna z popularnymi aplikacjami wideo na komputerach Mac. Możesz nagrywać filmy z pomocą QuickTime(r) lub Photo Booth(r), aby następnie edytować je w iMovie(r) lub Final Cut Pro(r) i czatować dzięki programom FaceTime(r), iChat(r) or SkypeTM

Cena i dostępność:
Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam będzie dostępna na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie na początku października 2012 roku w sugerowanej cenie detalicznej 879,99 PLN. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę internetową www.logitech.com.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()