BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 11.10.2012

Nowy rok akademicki rozpocznij z PolskiBus.com


Październik to dla studentów czas wielu podróży. Ogromna liczba żaków wraca na studia, część odwiedza rodzinę, a jeszcze inni jadą na drugi koniec Polski by spotkać się z najbliższymi przyjaciółmi. W drodze spędzą wiele godzin. Mimo tego, podróż może kosztować ich tylko parę złotych, a czas spędzony w autokarze mogą wykorzystać bardzo efektywnie. W ten sposób, pomocną dłoń do studentów wyciąga PolskiBus.com. Z przewoźnikiem autokarowym, który działa na polskim rynku od ponad roku, podróż jest zawsze szybka, tania i komfortowa.
Październik dla wielu oznacza początek nowego roku akademickiego. W tym czasie studenci z całej Polski opuszczają rodzinne miasta i wyruszają na uczelnie. I chociaż życie studenckie to szybkie tempo i sporo zabawy, to każdy student wie, że wiąże się to również z wieloma wyzwaniami. Dwa podstawowe problemy, które studenci napotykają na swojej drodze, to oczywiście finanse i brak czasu. Dlatego każda zaoszczędzona złotówka, podobnie jak każda zyskana godzina, są na wagę złota.

Z pomocą studentom przychodzi PolskiBus.com, gdyż komfortowe autokary to wymarzony środek podróży dla energicznych i uczących się osób. Dzięki stałemu, bezpłatnemu połączeniu Wi-Fi studenci mogą aktywnie spędzać czas podczas krótkiej, czy trochę dłuższej podróży. Obok słuchania muzyki, czy oglądania filmów online, mogą sprawdzić wyniki ostatnich egzaminów lub napisać e-maila do wykładowcy. Mogą także obejrzeć prezentację z wykładu, który ich ominął i przygotować się do zaliczenia. A jeśli jeszcze nie zdążyli zapisać się na wymarzony lektorat, to podróż autokarem PolskiBus.com, z bezpłatnym Internetem na pokładzie, z pewnością będzie odpowiednim momentem. Nie ma powodów, by martwić się o wystarczająco długie działanie laptopa czy komórki. Jeśli urządzenie zostanie podłączone do elektrycznego gniazdka znajdującego się pod każdym siedzeniem, można bez problemów korzystać z niego przez całą, nawet najdłuższą podróż.

Bilety w korzystnych cenach od 1 złotego plus 1 złoty opłaty rezerwacyjnej, w sam raz na "studencką kieszeń", to kolejny aspekt, na który zwrócą uwagę studenci. Dzięki zaoszczędzonym funduszom, będą mogli zwiedzić więcej interesujących miejsc lub wpaść na dłuższą wizytę do ulubionego pubu. Ci bardziej szaleni, mogą w weekend wybrać się na sobotnią imprezę do Pragi, Berlina, Wiednia czy Bratysławy. Po pełnej wrażeń nocy, wrócą porannym autokarem do swojego miasta, a przy okazji oszczędzą pieniądze, które wydaliby na nocleg w hostelu.

PolskiBus.com to także dobre rozwiązanie dla studentów, którzy cichą i spokojną podróż lubią wykorzystać na regenerację sił przed całotygodniowymi wykładami. Krótka drzemka, czy głęboki sen w wygodnych, skórzanych fotelach na pewno pozwoli naładować baterie. Szczególnie tym, którzy ostatnią noc spędzili nad stertą książek, przygotowując się do kolejnego zaliczenia.

Dogodne warunki podróży to podstawa dla osób intensywnie przygotowujących się do zaliczeń i egzaminów. Dlatego autokary PolskiBus.com zostały wyposażone w klimatyzację i lampki do czytania. Niezależnie od pory roku, każdemu zapewnią atmosferę odpowiednią do nauki.

Krótkie czasy podróży to dla wielu studentów ważny aspekt, gdyż im mniej czasu spędzą w autokarze, tym więcej będą mogli poświęcić swoim najbliższym. PolskiBus.com, by skrócić czas podróży, udostępnia pasażerom toaletę. Dzięki niej, autokar nie zatrzymuje się bez potrzeby na innych, niż zaplanowane przystanki.
PolskiBus.com to także sposób podróżowania, który do gustu przypadnie wszystkim studenckim smakoszom. Na wybranych trasach, łączących Warszawę z Gdańskiem i Warszawę z Rzeszowem, wszyscy otrzymują soki, gorącą herbatę lub kawę, a także ciastko i lody (nawet zimą). Taki zestaw na pewno sprawi, że sił do nauki starczy na całą podróż.

Jedyną czynnością, którą trzeba wykonać aby przeżyć wyjątkową podróż z PolskiBus.com jest rezerwacja biletu na stronie www.polskibus.com. W trosce o studencki czas, kupno biletu jest proste i zajmuje tylko 2 minuty, czyli o wiele mniej niż stanie w kolejce, bezpośrednio przed odjazdem autokaru.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101