BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 02.10.2012

Paweł Trochimiuk Człowiekiem Roku Public Relations


Paweł Trochimiuk otrzymał tytuł Człowieka Roku Public Relations. Jest to pierwszy taki tytuł przyznany przez magazyn Brief podczas dorocznej gali, w której nagradzane są najlepsze osobowości w branży reklamy, marketingu i public relations.
Nagroda została przyznana za wkład, jaki Paweł Trochimiuk jako wieloletni prezes Związku Firm Public Relations oraz Prezes Zarządu największej polskiej agencji PR wniósł w rozwój branży public relations w Polsce oraz w wyznaczanie standardów biznesowych i edukacyjnych w branży.

Paweł Trochimiuk jest ekspertem z zakresu komunikacji społecznej, doradztwa strategicznego, relacji inwestorskich oraz zarządzania. W 1994 roku założył Partner of Promotion, która od 5-lat jest liderem wśród agencji PR w Polsce. W latach 2001-2012 był prezesem i wiceprezesem Związku Firm Public Relations. Jest wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego oraz London School of Public Relations, a także jurorem polskich i zagranicznych konkursów branżowych takich jak: Złote Spinacze, Cannes Lions, KTR, Sabre Awards, Prawda Awards.