BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 05.09.2012

PolskiBus.com wprowadza MAXBilet - bilet okresowy na okaziciela dla połączeń pomiędzy Warszawą a Radomiem


PolskiBus.com wprowadza MAXBilet - bilet okresowy, ważny przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu i obowiązujący wyłącznie na linii P9 łączącej Warszawę z Radomiem.
MAXBilet dostępny będzie w punktach sprzedaży znajdujących się w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska, w Radomiu na Dworcu PKS, a także u sprzedawców biletów na przystankach autobusowych.

12 kursów od poniedziałku do piątku i 6 kursów w soboty, niedziele i święta pomiędzy Warszawą a Radomiem.

Atrakcyjna cena MAXBiletu - tylko 99 złotych za bilet upoważniający do podróży bez ograniczeń przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu linią P9 łączącą - Warszawę
z Radomiem.

Odpoczywaj, pracuj lub ucz się podczas podróży, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.


PolskiBus.com, który w lipcu br. uruchomił połączenie pomiędzy Warszawą a Radomiem ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do swojej oferty MAXBiletu. Dzięki atrakcyjnej propozycji przewoźnika, pasażerowie PolskiBus.com będą mogli bez ograniczeń podróżować autokarami linii P9, łączącej Warszawę z Radomiem. MAXBilet, jako bilet okresowy, będzie obowiązywał przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu biletu. W sprzedaży pojawi się dziś tj. 5 września br. Więcej informacji dotyczących MAXBiletu można znaleźć na stronie internetowej www.maxbilet.com.

PolskiBus.com to szybki, tani i komfortowy przewoźnik autokarowy, który swoją działalność rozpoczął w czerwcu 2011 r. Ceny biletów jednorazowych rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet jednorazowy jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Przewoźnik swoją ofertę rozbudował także o bilety okresowe. MAXBilet PolskiBus.com obowiązuje na linii P9 łączącej Warszawę z Radomiem. Bilet umożliwia podróż bez ograniczeń przez 7 kolejnych dni od momentu zakupu biletu. Cena MAXBiletu to tylko 99 złotych. Autokary PolskiBus.com z Warszawy do Radomia kursują aż 12 razy dziennie od poniedziałku do piątku o godzinach: 06:00, 08:30, 10:30, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 18:45, 20:00, 22:30. W soboty, niedziele i święta autokary PolskiBus.com realizują połączenia 6 razy dziennie o godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 18:00, 20:00, 22:00. Autokary PolskiBus.com z Warszawy do Radomia odjeżdżają z dwóch przystanków: przystanku znajdującego się na dworcu autobusowym przy Metrze Wilanowska (stanowisko numer 14) i przystanku autobusowego Rzymowskiego 02 (niedaleko Galerii Mokotów). W Radomiu autokary zatrzymują się na Dworcu PKS przy ulicy Prażmowskiego 8.

Wprowadzenie MAXBiletu do oferty przewoźnika niesie ze sobą wiele korzyści dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy czy na uczelnię. Nowe, dogodne rozwiązanie pozwoli przede wszystkim na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, gdyż kosztuje mniej niż kupno kilku biletów czy podróż samochodem. Pasażerowie posiadający MAXBilet mogą podróżować przez siedem kolejnych dni od momentu zakupu biletu, tym samym nie muszą sprawdzać dostępności miejsc w autokarze poprzez stronię internetową czy zabierać ze sobą gotówki by kupić bilet. Gdy przychodzą na przystanek PolskiBus.com, po pokazaniu ważnego MAXBiletu kierowcy PolskiBus.com, mogą wejść na pokład autokaru linii P9. MAXBilet to także możliwość podróży o różnych porach dnia. Pasażerowie PolskiBus.com, którzy zakupią MAXBilet nie muszą dostosowywać się do konkretnych godzin odjazdu, gdyż bilet ma charakter otwarty i pozwala na podróżowanie między dwoma miastami bez ograniczeń przez siedem kolejnych dni.

Pasażerowie PolskiBus.com mogą kupić MAXBilet w punkcie sprzedaży znajdującym się w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska, w Radomiu na Dworcu PKS, a także u sprzedawców biletów na przystankach autobusowych. Cena MAXBiletu to tylko 99 złotych. Bilet umożliwia podróż bez ograniczeń autokarami linii P9 (łączącej Warszawę z Radomiem) przez 7 kolejnych dni od momentu zakupu biletu. MAXBilet jest biletem na okaziciela, a jego ważność obowiązuje zgodnie z datą widoczną na bilecie. Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny PolskiBus.com, entuzjastycznie komentuje wprowadzenie MAXBiletu: "Dla PolskiBus.com ogromnie ważnym wydarzeniem było otwarcie przystanku w Radomiu. Gdy miesiąc temu pojawiliśmy się z naszą ofertą, zostaliśmy wspaniale powitani przez mieszkańców miasta. Podczas miesiąca naszej obecności otrzymaliśmy wiele zapytań o bilety okresowe, które byłyby wygodnym rozwiązaniem dla osób codziennie dojeżdżających do pracy, czy na uczelnię. Dzięki tym życzliwym pytaniom i sugestiom postanowiliśmy zaproponować mieszkańcom Radomia MAXBilet. Myślę, że będzie to udane i zarazem korzystne rozwiązanie, które sprawi, że osoby na co dzień dojeżdżające do Warszawy będą podróżować szybko, tanio i w bardzo komfortowych warunkach."

Duża liczba połączeń pomiędzy Warszawą a Radomiem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko, tanio i komfortowo dotrzeć do pracy, szkoły lub na uczelnię. Czas podróży autokarami PolskiBus.com z Warszawy do Radomia wynosi 1 godzinę i 45 minut. Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com także komentuje pozytywne zmiany: "Już od 5 września 2012 r. Pasażerowie PolskiBus.com będą mogli zakupić MAXBilety na połączenia pomiędzy Radomiem a Warszawą. Uważam, iż to doskonały moment, gdyż we wrześniu i październiku wiele osób wraca do pracy i szkoły, więc skorzystanie z naszej oferty będzie doskonałą okazją do przekonania się o wysokiej jakości podróży autokarami PolskiBus.com."

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101