BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 16.08.2012

Nowy przystanek w Olsztynie i jeszcze większa liczba połączeń PolskiBus.com


- PolskiBus.com uruchamia ekspresowe połączenia autokarowe pomiędzy Olsztynem a Warszawą; Przewoźnik zwiększa liczbę ekspresowych połączeń non stop pomiędzy Warszawą a Wrocławiem; Więcej ekspresowych połączeń autokarowych pomiędzy Warszawą a Białymstokiem; Odpoczywaj lub pracuj podczas podróży, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji; Ceny biletów zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej -
PolskiBus.com, który miesiąc temu świętował przewiezienie miliona pasażerów, a także otworzył nowe połączenie Warszawa - Radom, ma przyjemność poinformować o otwarciu kolejnego, ekspresowego połączenia autokarowego pomiędzy Olsztynem a Warszawą. Dodatkowo, przewoźnik zwiększa liczbę połączeń pomiędzy Warszawą a Wrocławiem oraz Białymstokiem. Autokary PolskiBus.com regularne kursy do Olsztyna rozpoczną już w środę, 29 sierpnia br. Nowy, bardziej dogodny rozkład połączeń dla Wrocławia zacznie obowiązywać również od dnia 29 sierpnia br., a rozkład jazdy dla Białegostoku obowiązuje już od wtorku, 14 sierpnia br.

PolskiBus.com to szybki, tani i komfortowy przewoźnik autokarowy, który swoją działalność rozpoczął w czerwcu 2011 r. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najszybszym i najwygodniejszym sposobem zakupu biletu, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Na pokładzie każdego z pojazdów PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatny Internet, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, a także klimatyzację i toaletę.

Autokary PolskiBus.com z Warszawy do Olsztyna, Wrocławia i Białegostoku wyruszają z dworca autobusowego przy stacji Metro Wilanowska (stanowisko nr 14). Odjazdy do Olsztyna odbywać się będą o godzinach: 05:35, 10:35, 14:35, 18:55. W Olsztynie pasażerowie PolskiBus.com będą wysiadać na dwóch przystankach, z których istnieje możliwość dogodnej przesiadki do transportu miejskiego: na przystanku Uniwersytet Stadion i na przystanku Hotel Gromada przy ulicy Kościuszki. Czas podróży to tylko 3 godziny i 5 minut, dzięki czemu połączenia PolskiBus.com są jednymi z najszybszych połączeń na trasie Warszawa - Olsztyn.

Bezpośrednie połączenia ekspresowe z Warszawy do Wrocławia realizowane będą przez cały tydzień o godzinach: 09:00, 11:30, 14:00 i 16:00. Połączenia z Warszawy do Wrocławia przez Łódź będą realizowane o godzinach 07:00, 18:00 i 21:00.

Autokary kursujące z Warszawy do Białegostoku odjeżdżają od poniedziałku do soboty o godzinach: 05:40, 09:45, 13:45 i 18:40. W niedzielę autokary PolskiBus.com będą odjeżdżały o 12:30, 15:30 i 20:30.

Wszystkie połączenia PolskiBus.com będą obsługiwane przez luksusowe pojazdy, które zapewnią pasażerom aż 70 miejsc siedzących. Na pokładach autokarów pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne, do których podłączyć można ładowarkę do laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego. Wszystkie pojazdy wyposażone są również w klimatyzację, wygodne uchylne, skórzane fotele i toaletę. Za przewożony bagaż przewoźnik nie pobiera żadnych ukrytych opłat. Autokary PolskiBus.com posiadają jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie, które zapewniają niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

"Nowe połączenie do Olsztyna, a także większa liczba ekspresowych połączeń do Wrocławia i Białegostoku świadczą o tym, iż PolskiBus.com rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Od paru miesięcy napływały do nas prośby oraz zapytania dotyczące zarówno otwarcia przystanku w Olsztynie jak i zwiększenia liczby połączeń do tych dwóch miast. Chciałbym serdecznie podziękować mieszkańcom za tak ogromne zaangażowanie i wszystkie sugestie, które do nas napłynęły. Jestem pewien, że po tych pozytywnych zmianach jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z naszych usług. Mam nadzieję, że ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, bezpłatne Wi-Fi na pokładach wszystkich autokarów, a także możliwość skorzystania z gniazdek elektrycznych spodobają się osobom, które dzięki wprowadzonym modyfikacjom już wkrótce skorzystają z naszych usług." - mówi Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Połączenia PolskiBus.com pomiędzy Warszawą a Olsztynem, Wrocławiem i Białymstokiem to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają szybkich, tanich i komfortowych rozwiązań w podróży. Wszystkie miasta to doskonałe miejsca na aktywny wypoczynek w towarzystwie rodziny lub najbliższych przyjaciół.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: "Pojawienie się autokarów PolskiBus.com w Olsztynie już od 29 sierpnia br. to dla nas kolejne, niezwykle ważne wydarzenie w ciągu ostatnich miesięcy. Równie istotne jest dla nas zwiększenie liczby połączeń z Warszawy do Wrocławia i Białegostoku." Dodaje także: "Przewieźliśmy już ponad milion pasażerów i widzimy, że nasze usługi stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób wybierających się w podróż po Polsce czy Europie Centralnej. Teraz, gdy zdecydowaliśmy się zmodyfikować siatkę połączeń, a także otworzyć nowy przystanek w Olsztynie, mamy nadzieję zainteresować naszą ofertą dotychczasowych jak i nowych Klientów."

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101