BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 23.07.2012

PolskiBus.com uruchamia połączenia z Warszawy do Radomia


PolskiBus.com uruchamia ekspresową linię autokarową łączącą Warszawę z Radomiem; Odpoczywaj lub pracuj podczas podróży, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji; Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł za rezerwację; Dogodny rozkład jazdy z 12 kursami od poniedziałku do piątku; 6 kursów w sobotę, niedzielę i święta
Dziś, tj. 23 lipca 2012 r. Souter Holdings Poland ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowych, ekspresowych połączeń autokarowych z Warszawy do Radomia. Ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji.

Nowe połączenia zostaną uruchomione w piątek, 3 sierpnia br. Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie www.polskibus.com. Ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Czas podróży z Warszawy do Radomia to tylko 1 h i 45 min.

"PolskiBus.com bardzo szybko stał się przewoźnikiem wybieranym przez pasażerów, którzy chcą cieszyć się szybką, tanią i komfortową podróżą pomiędzy miastami w bardzo atrakcyjnych cenach" mówi Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland. "Już ponad milion zadowolonych Pasażerów skorzystało z naszych usług i cieszymy się, że to właśnie Radom, jest następnym miastem, w którym pojawi się przystanek PolskiBus.com. To nasza odpowiedź na ogromną ilości zapytań i próśb, które napływały do nas z Radomia."

Autokary PolskiBus.com z Warszawy do Radomia będą odjeżdżać z dwóch przystanków: przystanku znajdującego się na dworcu autobusowym przy Metrze Wilanowska (stanowisko numer 14) i przystanku autobusowego Rzymowskiego 02 (niedaleko Galerii Mokotów). W Radomiu autokary zatrzymywać się będą na Dworcu PKS przy ulicy Prażmowskiego 8.

W czasie pierwszych tygodni od uruchomienia sprzedaży, duża liczba biletów PolskiBus.com będzie dostępna w cenie 1 złotego, a ceny wszystkich biletów na tej trasie zostaną dodatkowo obniżone. Bilety można rezerwować on-line na stronie www.polskibus.com.

W dniach od poniedziałku do piątku, autokary PolskiBus.com z Warszawy do Radomia będą kursowały aż 12 razy dziennie o godzinach: 06:00, 08:30, 10:30, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 18:45, 20:00, 22:30.

W soboty, niedziele i święta autokary PolskiBus.com będą realizowały połączenia 6 razy dziennie o godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 18:00, 20:00, 22:00.

Trasę łączącą Warszawę z Radomiem obsługiwać będą nowe autokary PolskiBus.com, które zapewnią pasażerom aż 70 miejsc siedzących. Pojazdy wyposażone zostały w wygodne, uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, klimatyzację i toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Autokary PolskiBus.com posiadają jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie, zapewniających niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodaje: "Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy ogłosić, iż to Radom będzie kolejnym miastem, w którym powstanie przystanek PolskiBus.com. Myślę, że PolskiBus.com będzie idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących do pracy czy na uczelnię."

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r. Od tego czasu flota PolskiBus.com wzrosła z 18 do 68 nowoczesnych pojazdów. Dziennie PolskiBus.com obsługuje aż 114 kursów. Szybkie, tanie i komfortowe usługi PolskiBus.com umożliwiają pasażerom ekspresową podróż do 20 miast w Polsce i pięciu europejskich lokalizacji: Berlina, na Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi i Wiednia.

PolskiBus.com jest polskim przewoźnikiem oferującym szybkie, tanie i komfortowe międzymiastowe połączenia autokarowe do przystanków zlokalizowanych w centrum miast. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101