BIURO PRASOWE

Logitech, 13.06.2012

Wybierz swój własny wzór z Logitech Global Graffiti Collection


Logitech przedstawia niepowtarzalną kolekcję stylowych akcesoriów komputerowych, ozdobionych kolorowymi wzorami inspirowanymi międzykulturowymi nurtami, stworzoną przez światową społeczność. Nowe produkty to połączenie globalnych trendów z lokalnymi akcentami, więc każdy może wybrać idealny zestaw dla siebie.
- Kolekcja akcesoriów Global Graffiti Collection nadaje nowy, niepowtarzalny styl najpopularniejszym produktom - mówi Sophie Le Guen, senior director PC portfolio management w Logitech. - Wyruszaliśmy na poszukiwania i znaleźliśmy wschodzących projektantów z całego świata. Stworzone przez nich wzory ucieleśniają globalny, międzykulturowy styl. Te nowe, barwne projekty pozwalają, wyrazić indywidualność oraz kreatywność i stworzyć unikalny zestaw akcesoriów- dodaje.

Nowa kolekcja Logitech to oryginalne wzory, żywe barwy i niezwykłe faktury połączone razem w surrealistyczne projekty. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny, jednak razem tworzą spójną całość. Mnogość kolorów i wzorów tworzy odważną kolekcję akcesoriów. Dzięki spójności z łatwością można pobawić się w projektanta i dobierać produkty w różnych stylach tak, aby stworzyć swój własny zestaw, który oddaje pomysłowość i kreatywność użytkownika. Niektóre akcesoria wydane zostały w limitowanych edycjach.

Cena i dostępność
Logitech Global Graffiti Collection to unikalny styl w przystępnej cenie od 89 PLN do 129 PLN, zależnie od produktu. Premierowe akcesoria są dostępne w Europie od początku czerwca 2012r.
Więcej informacji na temat nowości Logitech znajduje się na stronie internetowej producenta www.logitech.com.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()