BIURO PRASOWE

Logitech, 07.05.2012

Logitech dla iPada trzeciej generacji


Firma Logitech prezentuje nową klawiaturę dedykowaną iPadom trzeciej generacji oraz iPadom 2: Logitech(r) Ultrathin Keyboard Cover. Premierowy produkt to znacznie więcej niż tradycyjny dodatek. Nowość od Logitech zapewnia wysoki komfort pracy na tablecie oraz intuicyjną obsługę, a także chroni urządzanie przed zarysowaniami czy wstrząsami.
- iPad trzeciej generacji oraz jego aplikacje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi większą kontrolę uwalniając tym samym jego kreatywność w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy edytuje zdjęcia i filmy, tworzy muzykę czy piszę pierwszą powieść - powiedział Richard Alexis, director of product marketing w firmie Logitech. - Aby dopełnić ideału Logitech stworzył urządzenie dedykowane specjalnie nowemu iPadowi. Elegancki wygląd oraz efektywna bateria, pozwalają
w pełni cieszyć się możliwościami tabletu oraz chronią go przed uszkodzeniami - dodał.

Nowe urządzenie Logitech dedykowane iPadowi to połączenie wysokiej jakości, zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego wyglądu. To właśnie dbałość o te cechy zapewniła firmie miejsce lidera wśród producentów klawiatur.

Idealny towarzysz iPada - Logitech Ultrathin Keyboard Cover - chroni ekran urządzenia dzięki eleganckiej aluminiowej pokrywie oraz poprawia komfort pracy na tablecie dzięki wbudowanej klawiaturze łączącej się z urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth(r). Podobne do Smart Cover, etui Logitech Ultrathin Keyboard Cover bardzo solidnie i bezpiecznie trzyma iPad dzięki mocnemu magnetycznemu klipsowi. Chcesz napisać e-maila czy obejrzeć film? Nowość Logitech pozwala ustawić iPad w dwóch pozycjach, które zapewnią wygodę korzystania z urządzenia i optymalny kąt ustawienia ekranu. Dzięki 6-miesięcznej żywotności baterii (przy założeniu przeciętnego użycia tabletu: 2 godziny dziennie) nie musimy martwić się o doładowywanie urządzania, wreszcie możemy skoncentrować się na pracy. Ultra-smukła osłona klawiatury posiada również funkcję natychmiastowego włączania/wyłączania, która automatycznie budzi twojego iPada po otwarciu pokrywy oraz przełącza go w tryb czuwania po jej zamknięciu.
Funkcjonalna klawiatura i elegancka czarne wykończenie Ultrathin Keyboard Cover to wygoda i zaawansowane rozwiązania, a także stylowy dodatek do iPada.

Firma Logitech potwierdza także, że urządzenia Logitech Keyboard Case for iPad 2 i Logitech Tablet Keyboard for iPad są w pełni kompatybilne zarówno z iPadem 2, jak i iPadem trzeciej generacji.

Ceny i dostępność
Nowe urządzenie będzie dostępne na rynku europejskim w kwietniu 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej: Logitech Ultrathin Keyboard Cover - 419 PLN.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com oraz na naszym blogu.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()