BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Pampers , 18.04.2012

Pampers wspiera chęć zabawy każdego dziecka


Wysiłki najmłodszych w pokonywaniu codziennych wyzwań dorównują determinacji najlepszych lekkoatletów. Podczas gdy światowi sportowcy będą rywalizować ze sobą na XXX Letnich Igrzyskach Olimpijskich, maluchy na całym świecie w równie sportowym duchu będą stawiać czoła codziennym wyzwaniom w odkrywaniu świata. Eksperci marki Pampers starają się wspierać najmłodszych w ich codziennych mistrzostwach. Dlatego z myślą o małych sportowcach stworzyli doskonale dopasowane pieluszki Pampers Active Baby, które zapewniając swobodę ruchów, pomagają maluszkom bawić się najlepiej jak to tylko możliwe.


Dzieci i Olimpijczyków łączy podobny zapał w osiąganiu celów, a kluczem do odnoszonych przez nich sukcesów okazuje się być pasja i codzienne ćwiczenia. Zarówno maluchy, jak i sportowcy starają się maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, aby doskonalić zdobywane każdego dnia umiejętności. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych, którzy do prawidłowego rozwoju potrzebują codziennie wielogodzinnej zabawy. Dlatego tak ważne jest, aby rodzice wspierali swoje pociechy w ich pasji poznawania świata, pamiętając, że aktywność fizyczna jest niezbędna do ich prawidłowego rozwoju. Dzięki zabawom i grom ruchowym rozwija się nie tylko układ motoryczny maluszków. Ćwiczenia mają także pozytywny wpływ na ich kondycję psychiczną oraz rozwój umysłowy. Warto przy tym pamiętać, że to właśnie w pierwszym okresie życia dzieci uczą się najszybciej. Aby nic nie przeszkadzało im w radosnej nauce poprzez zabawę, potrzebują niczym nieograniczonej swobody ruchów, którą zapewnić im mogą doskonale dopasowane pieluszki Pampers Active Baby.

Doskonała ochrona podczas zabawy
Eksperci Pampers wiedzą, że najmłodsi potrzebują ruchu, aby prawidłowo się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Dlatego z myślą o wyjątkowym duchu dziecięcej zabawy stworzyli pieluszki Pampers Actibe Baby, które pomagają maluszkom sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi każdy kolejny, aktywny dzień. Aby zapewnić im pełną swobodę ruchów oraz komfort podczas zabawy, pieluszki Pampers Active Baby mają elastyczne boczki i specjalne osłonki w pachwinach, świetnie dopasowując się do ciała dziecka. Są przewiewne i miłe w dotyku. A nowe, dodatkowe obszary chłonne pomagają jeszcze szybciej pozbyć się wilgoci. Dodatkowo nowe rysunki, wesołych postaci z farmy pomogą sprawić, że pielęgnacja stanie się jeszcze weselsza dla maluszka. Teraz każdy mały zwycięzca może się cieszyć długą zabawą i doskonalić swoje umiejętności!

Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji skóry dziecka są chusteczki Pampers Baby Fresh. Wzbogacone balsamem z aloesem, pomagają troszczyć się o odpowiednie oczyszczenie i ochronę delikatnej skóry maluszka, przywracając jej naturalne pH. Dzięki wyjątkowo mięsistej strukturze chusteczek, przy ich pomocy można dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc na skórze dziecka. Chusteczki Pampers Baby Fresh są idealne do codziennej pielęgnacji - przydadzą się nie tylko podczas zmiany pieluszki, lecz także na spacerze czy w podróży.

Pieluszki Pampers Active Baby dostępne w następujących rozmiarach:

Rozmiar Waga maluszka
Rozmiar: 3 Waga maluszka: 4-9kg
Rozmiar: 4 Waga maluszka: 7-18kg
Rozmiar: 4+ Waga maluszka: 9-20kg
Rozmiar: 5 Waga maluszka: 11-25kg
Rozmiar: 6 Waga maluszka: 16+ kg

Maksymalna sugerowana cena detaliczna:

Pieluszki Pampers Active Baby - 45,99 zł
Chusteczki Pampers Baby Fresh - 7,49 zł

Pampers wspiera najmłodszych w ich pasji poznawania świata, nie tylko oferując doskonałe produkty, lecz także w nowej kampanii przeznaczonej dla wszystkich rodziców. W jej ramach na stronie www.pampers.pl oraz na facebooku http://www.facebook.com/PampersPolska marka Pampers uruchomi specjalne aplikacje, dzięki którym rodzice przekonają się, że ich pociechy potrzebują radosnej zabawy każdego dnia.

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jędrzejczyk – Wojciechowska
tel: 22 858 74 58 wew. 56