BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 27.04.2012

PolskiBus.com wprowadza nowe autokary dwupokładowe i bezpłatny serwis cateringowy


- PolskiBus.com wprowadza do swojej floty przyjazne środowisku i ultranowoczesne autokary dwupokładowe; - Bezpłatny serwis cateringowy dostępny na trasie pomiędzy Warszawą a Gdańskiem; - Odpocznij lub pracuj podczas podróży korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji; - Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację; - Zarezerwuj bilet on-line na stronie www.PolskiBus.com
Dziś, tj. 27 kwietnia 2012 r. PolskiBus.com ma przyjemność poinformować o włączeniu do floty nowych, luksusowych autokarów dwupokładowych, a także o wprowadzeniu bezpłatnego serwisu cateringowego. Od teraz Pasażerowie cieszyć się będą jeszcze wyższą jakością usług PolskiBus.com podczas międzymiastowych, ekspresowych podróży w atrakcyjnych cenach.

Pasażerowie PolskiBus.com jadący autokarami linii P1 otrzymają darmowe, ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski m.in. lody. Serwis cateringowy PolskiBus.com obsługiwać będzie profesjonalny personel pokładowy.

Wprowadzenie bezpłatnej usługi cateringowej łączy się z włączeniem do floty PolskiBus.com dwudziestu ultranowoczesnych, luksusowych autokarów dwupokładowych. Mierzące 14,1 metra długości nowe autokary zapewnią Pasażerom aż 89 miejsc siedzących. Autokary wyposażone zostały w wygodne, uchylne, skórzane siedzenia z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, klimatyzację i toaletę.

Dwupoziomowe autokary PolskiBus.com są przystosowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich. Autokary posiadają także jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie zapewniających niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

"Usługa, którą oferuje PolskiBus.com pozwala uniknąć stresu i wciąż rosnących kosztów związanych z podróżą własnym samochodem. Widzę, że nasi Pasażerowie pokochali dogodne godziny w rozkładach jazdy, atrakcyjne ceny i beztroską podróż, którą oferuje im PolskiBus.com. Uwielbiają oni także bezpłatny dostęp do Wi-Fi i gniazdek elektrycznych, który pozwala na odpoczynek lub pracę w trakcie podróży" - mówi Sir Brian Souter, Prezes Zarządu PolskiBus.com i dodaje: "Wprowadzamy do floty PolskiBus.com nowoczesne autokary dwupoziomowe i bezpłatny serwis cateringowy z myślą o naszych Pasażerach. To właśnie dla nich chcemy nieustannie podnosić jakość naszych usług."

Bezpłatny serwis cateringowy będzie dostępny na wybranych kursach pomiędzy Warszawą a Gdańskiem już od dziś, 27 kwietnia 2012 r., a w ciągu paru tygodni obejmie wszystkie kursy na tej trasie. Czas podróży z Warszawy do Gdańska to tylko 5 godzin i 45 minut. Autokary na trasie Warszawa - Gdańsk odjeżdżają co godzinę, 15 razy dziennie, zarówno z Warszawy jak i Gdańska.

Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie www.PolskiBus.com.

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do Internetu.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland mówi: "PolskiBus.com odniósł ogromny sukces od momentu wejścia na rynek 11 miesięcy temu. Do tej pory, z naszych usług skorzystało 700 000 zadowolonych Pasażerów. Obecnie na podróż z PolskiBus.com decyduje się aż 100 000 osób miesięcznie, a z naszego głównego przystanku umiejscowionego na dworcu autobusowym Metro Wilanowska odjeżdżają 42 autokary do 22 lokalizacji w Polsce i za granicą." Dodaje także: "Jesteśmy podekscytowani, że możemy rozwijać ofertę PolskiBus.com inwestując w nowe rozwiązania, rozbudowując sieć połączeń i flotę naszych autokarów. Naszym celem jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań, gwarantujących najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach."

Wybierając autokar jako środek transportu dbamy o środowisko naturalne. Transport zbiorowy pozwala na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i uniknięcie zatorów drogowych. Każdy dwupokładowy autokar PolskiBus.com jest pojazdem wydajnym paliwowo i może zastąpić na drodze aż 89 samochodów osobowych.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodaje: "Oferując usługi PolskiBus.com chcemy pokazać naszym Klientom, iż jeśli zostawią swoje samochody w garażu i zdecydują się na podróż z nami wciąż mogą cieszyć się szybką, wyjątkowo komfortową podróżą nawet na długich trasach." Dodaje również: "Pasażerowie, niezależnie od tego czy podróżują służbowo, turystycznie, czy aby odwiedzić rodzinę i przyjaciół zawsze są zadowoleni z przyjaznej i profesjonalnej obsługi oraz atrakcyjnych cen biletów."

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101