BIURO PRASOWE

Oshee, 03.11.2010

OSHEE Vitamin Shot - aktywni każdego dnia


Napój Slim nowej linii OSHEE Vitamin Shot to połączenie naturalnej kofeiny i L-karnityny. Składniki te doskonale wpływają na spalanie tłuszczów oraz węglowodanów i polecane są osobom, które marzą o smukłej sylwetce i nie boją się ćwiczeń. Teraz dzięki orzeźwiającemu napojowi Slim o smaku czerwonych owoców osiągnięcie doskonałej figury staje się łatwiejsze.
Szczupła sylwetka to nie tylko zdrowie. To wymóg naszych czasów. Właśnie dlatego stosujemy diety i spędzamy godziny ćwicząc, biegając, pływając... Ruch i zdrowe odżywianie powinny sprawić, że poczujemy się świetnie i będziemy wyglądać jak na wybiegu. Zdarza się jednak, że efekty naszych wysiłków nie zawsze nas zadowalają. Czasem musimy wspomóc się suplementami...

Takie suplementy to z pewnością L-karnityna i kofeina, które znajdują się w napoju Slim linii OSHEE Vitamin Shot. Kofeina, znana do tej pory jako środek pobudzający
i podnoszący sprawność myślenia, doskonale sprawdza się podczas treningów przyspieszając przemianę materii i zwiększając zapotrzebowanie na tlen. Substancja ta zmniejsza także napięcie mięśni gładkich, co bardzo pozytywnie wpływa na naczynia krwionośne.

L-karnityna umożliwia dostarczenie spożytych kwasów tłuszczowych komórkom, w których wytwarzana jest energia niezbędna mięśniom do pracy. Ma zatem korzystny wpływ na zwiększenie zdolności naszej tkanki mięśniowej do intensywnego wysiłku fizycznego. Połączenie kofeiny i L-karnityny w jednym napoju OSHEE Vitamin Shot Slim to sposób na bardziej efektywny trening i szybsze osiągnięcie szczupłej sylwetki.

OSHEE Vitamin Shot Slim, w niewielkiej, wygodnej puszce to niezbędny dodatek do sportowej torby, z którą pędzimy na treningi. Dzięki porcji suplementów zawartych w napoju ćwiczenia stają się przyjemniejsze, a ich efekty szybsze i bardziej widoczne.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska
a.supiń

Tel. kom: +48 570 878 838

O OSHEE:
OSHEE jest liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego oraz fitness klubach.