BIURO PRASOWE

Emerson, 11.05.2009

Ekspercki głos Emerson Network Power na spotkaniu Klubu Informatyka Samorządowego


W dniu 24 kwietnia 2009 r. w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie odbyło się XIII spotkanie KLINS - Klubu Informatyka Samorządowego, na którym prezentowano nowoczesne rozwiązania informatyczne dedykowane samorządom. W spotkaniu informatyków z regionu Wielkopolski uczestniczył zespół ekspertów z firmy Emerson Network Power.
Warszawa, 11 maja 2009 - Eksperci Emerson Network Power (NYSE: EMR) światowego lidera w utrzymaniu systemów istotnych dla działalności firm (Business-Critical Continuity(tm), wystąpili na kwietniowym spotkaniu KLINS - Klubu Informatyka Samorządowego - gromadzącym regularnie liczne grono informatyków sektora publicznego z regionu Wielkopolski.

Emerson Network Power prezentował się na KLINS trzykrotnie. Po słowach wprowadzenia Cezarego Gutowskiego, Kierownika Działu Sprzedaży UPS Emerson Network Power w Polsce, który omówił systemy zasilania małej mocy, m.in. nowe modele zasilaczy UPS marki Liebert, głos zabrał, specjalizujący się w systemach zasilania dużej mocy, Marek Rojek, Kierownik Działu Sprzedaży UPS Emerson Network Power w Polsce. W trakcie prezentacji kompleksowo przedstawił problematykę energooszczędnego centrum przetwarzania danych (data center). Temat przykuł uwagę uczestników. Wystąpienie podsumowujące należało do Bartosza Biernackiego, Regionalnego Kierownika Działu Sprzedaży Cooling Emerson Network Power w Polsce. Autor skupił się na unikalnych rozwiązaniach z zakresu klimatyzacji precyzyjnej dla dużych serwerowni i obiektów typu data center oraz na wyjaśnieniu podejścia Energy Logic, które pozwala radykalnie zmniejszyć rachunki za prąd w data center.

"Spotkania Klubu Informatyka Samorządowego mają już swoją tradycję. Nie mogło nas tutaj zabraknąć, zwłaszcza, że Emerson Network Power chętnie angażuje się w merytoryczne przedsięwzięcia związane z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej" - powiedział Cezary Gutowski, Kierownik Sprzedaży zasilaczy UPS Emerson Network Power w Polsce.

Spotkania Klubu Informatyka Samorządowego to okazja do wymiany informacji na temat rozwoju informatyki w urzędach i bezpieczeństwa informacji w jednostkach samorządowych. Eksperci prezentują na nich informatyczne usprawnienia pracy urzędów w zakresie świadczenia usług publicznych. Również tych, które dotychczas nie doczekały się wsparcia informatycznego.

Klub Informatyka Samorządowego powołano w 2000 roku, by dać samorządowym informatykom możliwość spotkań i rozwoju. Od samego początku, spotkania organizowane w ramach klubu cieszą się dużą popularnością.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47