BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Pampers , 06.05.2009

Sleep&Play - sucha pupa każdej nocy, niska cena każdego dnia!


Pieluszki Sleep&Play oraz chusteczki pielęgnacyjne Clean&Play od Pampers to doskonała propozycja dla wszystkich mam, które dla swoich dzieci poszukują dobrych produktów w przystępnej cenie.


Wydarzenia gospodarcze ostatnich miesięcy sprawiły, że coraz więcej mam przygląda się swoim wydatkom. Ciągle nadal cenią sobie produkty dobrej jakości i nie chcą z niej rezygnować - zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą zakupy dla maluszków. Z myślą o tych mamach Pampers przygotował ekonomiczną linię pieluszek Sleep&Play z balsamem z rumiankiem i chusteczek pielęgnacyjnych Clean&Play, które zawsze dostępne są w niskiej cenie.

Pieluszki Sleep&Play z dotykiem rumianku powstały w trosce o odpowiednią ochronę delikatnej skóry maluszka. Zapewniają dziecku uczucie suchości, a dzięki balsamowi z rumiankiem pomagają chronić jego skórę przez podrażnieniami, dbając o jego spokojny sen. Są cienkie i wygodne, a jednocześnie mają mocne zapięcia, dlatego maluszek może w nich komfortowo i radośnie odkrywać świat.

Pieluszki Sleep&Play mają wszystkie zalety doskonałej pieluszki, z których znana jest marka Pampers - m.in. chłonny wkład i anatomiczny kształt, a przy tym są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Można je kupić w trzech rozmiarach: 3 (4-9 kg), 4 (7-18 kg) oraz 5 (11-25 kg).

Uzupełnieniem ochrony i pielęgnacji zapewnianej przez pieluszki Sleep&Play są chusteczki Clean&Play z balsamem pielęgnacyjnym delikatnym jak źródlana woda. Skutecznie oczyszczają delikatną skórę malucha, nie pozostawiając na niej śladów mydła. Chusteczki są przyjemne w użyciu dzięki miękkiej powierzchni ozdobionej wytłaczanymi wzorami oraz odświeżającemu zapachowi. Chusteczki Clean&Play zostały przebadane dermatologicznie, więc każda mama może mieć pewność, że są całkowicie bezpieczne dla skóry jej pociechy.

Maksymalna sugerowana cena detaliczna pieluszek Pampers Sleep&Play to 39,99 zł za największe opakowanie - Jumbo Pack. Pojedyncze opakowanie chusteczek kosztuje 6,99 zł, a opakowanie podwójne - 11,99zł.

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jędrzejczyk – Wojciechowska
tel: 22 858 74 58 wew. 56