BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 21.04.2009

Nagraj film i wygraj iPod'a Nano


Zespół Cybersport.pl oraz firma Electronic Arts Polska, organizatorzy internetowej ligi Need for Speed Undercover, przygotowali dla wszystkich miłośników dużych prędkości wyjątkowy konkurs. Do wygrania jest odtwarzacz iPod Nano.
Jeśli jesteś wielbicielem gry Need for Speed Undercover, to z pewnością Twój komputerowy dysk zapełniony jest widowiskowymi przejazdami. Nie miałeś jeszcze okazji pochwalić się innym graczom swoimi niebanalnymi umiejętnościami za wirtualną kierownicą? Teraz masz taką możliwość! Wczoraj, 20 kwietnia, rozpoczął się konkurs polegający na zmontowaniu filmu prezentującego przejazd w grze Need for Speed Undercover.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy produkcje filmowe. Zgłaszany film nie może być do momentu ogłoszenia wyników wcześniej publikowany, a jego długość nie powinna przekroczyć 6 minut. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 3 maja 2009 roku. Na zwycięzcę konkursu czeka odtwarzacz iPod Nano ze specjalnym logiem gry Need for Speer Undercover.

Więcej informacji na temat zasad konkursu znaleźć można na stronie www.nfs.cybersport.pl. Wiadomości związane z grą Need for Speed Undercover znajdują się na oficjalnej stronie serii pod adresem www.needforspeed.com.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: